Gå til hovedindhold

Philips 2000 Series XB2125 - Støvsuger - beholder - uden pose - mørkeblå/gul

PhilipsVand- og støvsugereEAN: 8710103927273
Pris fra 709 krtil 919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips 2000 Series XB2125 - Støvsuger - beholder - uden pose - mørkeblå/gul og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 709 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 2000 Series XB2125 Støvsuger 1.3liter Mørkeblå/gul
709 kr
Til butik
Philips 2000 Series XB2125 Støvsuger 1.3liter Mørkeblå/gul billede

Produktinformation

Philips 2000 Series XB2125 - Støvsuger - beholder - uden pose - mørkeblå/gul

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: XB2125/09
EAN: 8710103927273
Varenr.: 996612723
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 2000 Series XB2125 - Støvsuger - beholder - uden pose - mørkeblå/gul
767 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips 2000 Series XB2125 Støvsuger Beholder 1.3liter Dark blue/yellow
809 kr
Til butik
Philips 2000 Series XB2125 Støvsuger Beholder 1.3liter Dark blue/yellow billede

Produktinformation

Width: 40.8 cm, Gross Width: 53.5 cm, Cyclonic Technology: Yes, Vacuum Type: Standard, Depth: 26.5 cm, Gross Depth: 33.5 cm, Operation: Mains Powered, Operating Radius: 9 m, Color: Dark Blue/Yellow, Warranty: 2 years, Wheel Material: Plastic, Height: 23.9 cm, Gross Height: 29.3 cm, Bag Capacity: 1.3 liters, Sound Pressure Level: 77 dB, Included Tools: Crevice Nozzle, Multifunction Nozzle, Telescopic Tube, Product Type: Vacuum Cleaner, Cleaning Method: Dry, Cord Length: 6 m, Hose Material: Metal, Special Features: Washable Filter, Power Consumption: 850 W, Container Type: Bagless, Filter Type: Super Clean Air, Detergent Type: With Container, Measured Input Power: 750 W, Weight: 4 kg, Gross Weight: 6.42 kg, Recycled Packaging Content: 90%.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Gulv støvsuger
EAN: 8710103927273
Varenr.: C66600
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips 2000 Series XB2125 poseløs støvsuger 1,3 l - mørkeblå/gul
-23%819 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips 2000 Series XB2125 poseløs støvsuger 1,3 l - mørkeblå/gul
-23%839 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 2000 Series XB2125 Støvsuger 1.3liter Mørkeblå/gul
919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 2000 Series XB2125 - Støvsuger - beholder - uden pose - mørkeblå/gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 2000 Series XB2125 - Støvsuger - beholder - uden pose - mørkeblå/gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK709 kr709 krKøb
2CS MEGASTORE DK767 kr806 krKøb
3Teknikproffset DK809 kr878 krKøb
4Boligcenter DK819 kr819 krKøb
5Vivas DK839 kr908 krKøb
6Ultrashop919 kr919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 2000 Series XB2125 - Støvsuger - beholder - uden pose - mørkeblå/gul

PriceData har fulgt prisen på Philips 2000 Series XB2125 - Støvsuger - beholder - uden pose - mørkeblå/gul i 178 dage. Laveste pris i perioden er 709 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 1.179 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 950 kr.

Den nuværende pris på 709 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Philips 2000 Series XB2125 - Støvsuger - beholder - uden pose - mørkeblå/gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Philips 2000 Series XB2125 - Støvsuger - beholder - uden pose - mørkeblå/gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026709 kr15 kr (2%)
23. maj 2026724 kr96 kr (12%)
22. maj 2026820 kr1 kr (0%)
21. maj 2026821 kr1 kr (0%)
15. maj 2026820 kr6 kr (1%)
14. maj 2026826 kr72 kr (10%)
13. maj 2026754 kr7 kr (1%)
4. maj 2026761 kr22 kr (3%)
1. maj 2026739 kr4 kr (1%)
30. apr. 2026743 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret