Gå til hovedindhold

Philips 1000 Series NA150 - Varmluftsrister - 7.1 liter - 2.45 kW - sort

PhilipsKøkkenudstyrEAN: 8720389052989
Pris fra 781 krtil 1.419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 638 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips 1000 Series NA150 - Varmluftsrister - 7.1 liter - 2.45 kW - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 781 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 1000 Series NA150 Airfryer 2.45kW Sort
781 kr
Til butik
Philips 1000 Series NA150 Airfryer 2.45kW Sort billede

Produktinformation

Philips 1000 Series NA150 - Varmluftsrister - 7.1 liter - 2.45 kW - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: NA150/00
EAN: 8720389052989
Varenr.: 1003431283
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 1000 Series NA150 - Varmluftsrister - 7.1 liter - 2.45 kW - sort
863 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 1000 Series NA150 - hot air fryer - black
863 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Airfryer Philips 1000 Series NA150 7,1 l - sort, 2.450 W
-10%959 kr
Før 1.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Airfryer Philips 1000 Series NA150 7,1 l - sort, 2.450 W
-10%979 kr
Før 1.089 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips Airfryer med 2 kurve - NA150/00
1.113 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 1000 Series NA150 Airfryer 2.45kW Sort
1.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 1000 Series NA150 - Varmluftsrister - 7.1 liter - 2.45 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 1000 Series NA150 - Varmluftsrister - 7.1 liter - 2.45 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK781 kr781 krKøb
2CS MEGASTORE DK863 kr902 krKøb
3Proshop DK863 kr902 krKøb
4Boligcenter DK959 kr959 krKøb
5Vivas DK979 kr1.048 krKøb
6Butik24 DK1.113 kr1.113 krKøb
7Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 1000 Series NA150 - Varmluftsrister - 7.1 liter - 2.45 kW - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips 1000 Series NA150 - Varmluftsrister - 7.1 liter - 2.45 kW - sort i 132 dage. Laveste pris i perioden er 781 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 903 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 834 kr.

Den nuværende pris på 781 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Philips 1000 Series NA150 - Varmluftsrister - 7.1 liter - 2.45 kW - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Philips 1000 Series NA150 - Varmluftsrister - 7.1 liter - 2.45 kW - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026781 kr17 kr (2%)
1. jun. 2026798 kr24 kr (3%)
31. maj 2026822 kr6 kr (1%)
30. maj 2026828 kr6 kr (1%)
29. maj 2026822 kr6 kr (1%)
28. maj 2026828 kr41 kr (5%)
27. maj 2026787 kr6 kr (1%)
25. maj 2026781 kr23 kr (3%)
24. maj 2026804 kr24 kr (3%)
23. maj 2026828 kr21 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret