Gå til hovedindhold

Philips 1000 Series NA130 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort

PhilipsKøkkenudstyrEAN: 8720389033780
Pris fra 518 krtil 669 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 151 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips 1000 Series NA130 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 518 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 1000 Series NA130 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort
518 kr
Til butik
Philips 1000 Series NA130 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Airfryer
Farve: 4
Artikel nr.: 8720389033780
EAN: 8720389033780
Varenr.: 21560653
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips 1000 Series NA130 Airfryer 1.7kW Sort
519 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips 1000 Series NA130 - hot air fryer - black
604 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Airfryer Philips 1000 Series NA130, 6,2 l, 1.700 W, sort
-11%629 kr
Før 709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Airfryer Philips 1000 Series NA130, 6,2 l, 1.700 W, sort
-11%649 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips 1000 Series NA130 Airfryer 1.7kW Sort
669 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 1000 Series NA130 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips 1000 Series NA130 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK518 kr557 krKøb
2CompuMail DK519 kr519 krKøb
3Proshop DK604 kr643 krKøb
4Boligcenter DK629 kr629 krKøb
5Vivas DK649 kr718 krKøb
6Ultrashop669 kr669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips 1000 Series NA130 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips 1000 Series NA130 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort i 184 dage. Laveste pris i perioden er 485 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 669 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 521 kr.

Den nuværende pris på 518 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for Philips 1000 Series NA130 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for Philips 1000 Series NA130 - Varmluftsrister - 6.2 liter - 1.7 kW - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026518 kr11 kr (2%)
28. maj 2026529 kr1 kr (0%)
27. maj 2026530 kr4 kr (1%)
25. maj 2026534 kr4 kr (1%)
24. maj 2026538 kr3 kr (1%)
23. maj 2026541 kr2 kr (0%)
22. maj 2026543 kr3 kr (1%)
21. maj 2026546 kr1 kr (0%)
20. maj 2026547 kr4 kr (1%)
18. maj 2026551 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret