Gå til hovedindhold

EL-Grossisten PEX/APB overgangsmuffe 3X35-95 mm2

EL-GrossistenEludstyrEAN: 5017455002843
Pris fra 3.253 krtil 3.723,66 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 470,66 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.214 kr 6. maj

Sammenlign priser på PEX/APB overgangsmuffe 3X35-95 mm2 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3253 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pex/apb Overg-muffe 3x35-95q
3.253 kr
Til butik
Pex/apb Overg-muffe 3x35-95q billede

Produktinformation

Højspændingsovergangsmuffe EPKJ 17A 3XU-3SB-DK01 3x35-95Q 12-17,5kV til samling af PEX/APB

Produktspecifikationer

Kategori: 0836111008 - 9911004882
EAN: 5017455002843
Varenr.: 120003
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PEX/APB overgangsmuffe 3X35-95 mm2
3.477 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PEX/APB OVERGANGSMUFFE 3X35-95Q
3.723,66 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PEX/APB overgangsmuffe 3X35-95 mm2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PEX/APB overgangsmuffe 3X35-95 mm2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk3.253 kr3.253 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.477 kr3.477 krKøb
3EL-GROSSISTEN3.723,66 kr3.723,66 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PEX/APB overgangsmuffe 3X35-95 mm2

PriceData har fulgt prisen på PEX/APB overgangsmuffe 3X35-95 mm2 i 178 dage. Laveste pris i perioden er 2.944 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 3.737 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.322 kr.

Den nuværende pris på 3.253 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for PEX/APB overgangsmuffe 3X35-95 mm2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for PEX/APB overgangsmuffe 3X35-95 mm2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.253 kr1 kr (0%)
1. jun. 20263.254 kr1 kr (0%)
25. maj 20263.253 kr224 kr (6%)
24. maj 20263.477 kr224 kr (7%)
8. maj 20263.253 kr39 kr (1%)
6. maj 20263.214 kr92 kr (3%)
5. maj 20263.306 kr92 kr (3%)
24. apr. 20263.214 kr92 kr (3%)
23. apr. 20263.306 kr92 kr (3%)
18. apr. 20263.214 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret