Gå til hovedindhold

Peugeot Elis Sense u'Select Elektrisk Salt- og Peberkværn 20 cm, Rustfrit Stål

PeugeotKøkkengrejEAN: 4006950027636
Pris fra 1.022 krtil 1.269 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 247 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Peugeot Elis Sense u'Select Elektrisk Salt- og Peberkværn 20 cm, Rustfrit Stål og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1022 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Peugeot Elis Sense, Salt og peberkværn sæt, Rustfrit stål, 200 mm
1.022 kr
Til butik
Peugeot Elis Sense, Salt og peberkværn sæt, Rustfrit stål, 200 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Peugeot
Kategori: Salt & Peber
Farve: 2
Artikel nr.: PG-2-27162
EAN: 4006950027636
Varenr.: 5859361
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Peugeot Elis Sense u'Select Elektrisk Salt- og Peberkværn 20 cm, Rustfrit Stål
1.023 kr
Til butik
Peugeot Elis Sense u'Select Elektrisk Salt- og Peberkværn 20 cm, Rustfrit Stål billede

Produktinformation

Revolutionerende teknologi møder elegant design i Peugeot Elis Sense u'Select elektriske salt- og peberkværn. Denne innovative kværn repræsenterer den første generation af touch-aktiverede kværne på markedet og er et sandt mesterværk fra det velrenommerede franske mærke Peugeot, kendt for deres ekspertise inden for krydderikværne.Med sin slanke silhuet i rustfrit stål på 20 cm tilfører Elis Sense et moderne og sofistikeret udtryk til ethvert køkken eller spisebord. Den minimalistiske æstetik kombineret med avanceret teknologi gør denne kværn til et samtaleemne ved middagsbordet. Den touch-aktiverede funktion giver en intuitiv og hygiejnisk betjening - et let tryk er alt, hvad der kræves for at frigive den perfekte mængde salt eller peber til dine retter.Peugeot's u'Select-system giver dig præcis kontrol over formalingsgraden, så du kan tilpasse konsistensen fra fin til grov afhængigt af din madlavningsstil og opskriftens behov. Den elektriske motor sikrer ensartet og ubesværet kværning, hvilket gør Elis Sense ideel til både hverdagsbrug og ved særlige lejligheder.Giv dit køkken et teknologisk og æstetisk løft med Peugeot Elis Sense u'Select. Denne kværn er ikke blot et redskab, men et statement om din sans for kvalitet og innovation i køkkenet. Perfekt som gave til madentusiaster eller som en velfortjent opgradering til dit eget køkken.

Produktspecifikationer

Mærke: Peugeot
Kategori: Køkkengrej
Artikel nr.: 4006950027636
EAN: 4006950027636
Varenr.: 4006950027636
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Peugeot Elis Sense Gaveæske Elektrisk U'select Stål/acryl
1.109 kr
Til butik
Peugeot Elis Sense Gaveæske Elektrisk U'select Stål/acryl billede

Produktinformation

Peugeot Elis Sense - Elektrisk Peber- & Saltkværn, u’Select, Stål/Akryl Peugeot Elis Sense - Elektrisk Peber- & Saltkværn Elis Sense er en elegant, elektrisk duo for dig der vil have teknik og design i samme produkt. Kværnene aktiveres ved en let be...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Peugeot
Kategori: Höstrea
EAN: 4006950027636
Varenr.: 1493873
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Peugeot Elis Sense Duo - elektriske salt- og peberkværne 20 cm
1.249 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Peugeot Elis Sense Duo - elektriske salt- og peberkværne 20 cm
1.269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peugeot Elis Sense u'Select Elektrisk Salt- og Peberkværn 20 cm, Rustfrit Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peugeot Elis Sense u'Select Elektrisk Salt- og Peberkværn 20 cm, Rustfrit Stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.022 kr1.022 krKøb
2Butik24 DK1.023 kr1.023 krKøb
3Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør1.109 kr1.109 krKøb
4Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
5Vivas DK1.269 kr1.348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Peugeot Elis Sense u'Select Elektrisk Salt- og Peberkværn 20 cm, Rustfrit Stål

PriceData har fulgt prisen på Peugeot Elis Sense u'Select Elektrisk Salt- og Peberkværn 20 cm, Rustfrit Stål i 177 dage. Laveste pris i perioden er 1.022 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 1.159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.058 kr.

Den nuværende pris på 1.022 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Peugeot Elis Sense u'Select Elektrisk Salt- og Peberkværn 20 cm, Rustfrit Stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Peugeot Elis Sense u'Select Elektrisk Salt- og Peberkværn 20 cm, Rustfrit Stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.022 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.023 kr1 kr (0%)
25. maj 20261.024 kr1 kr (0%)
24. maj 20261.025 kr1 kr (0%)
21. maj 20261.024 kr2 kr (0%)
20. maj 20261.022 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.023 kr1 kr (0%)
26. apr. 20261.024 kr1 kr (0%)
21. apr. 20261.025 kr3 kr (0%)
10. apr. 20261.028 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret