Gå til hovedindhold

Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 3/8"

PettinaroliSanitetEAN: 8016603198350
Pris fra 44 krtil 62,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 18,95 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 3/8" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 44 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 3/8"
44 kr
Til butik
Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 3/8" billede

Produktinformation

Pettinaroli kuglehane muffe/muffe 51EU 3/8"

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: Fittings
Artikel nr.: 51EU-003
EAN: 8016603198350
Varenr.: 2898255
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 3/8
45 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/greb 3/8" Muffe/Muffe
46 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pett. Kuglehane Eco Stålgreb Muffe/muffe 3/8"
54 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pettinaroli 3/8" TEA kuglehane med standardgreb, muffe/muffe
62,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 3/8" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 3/8" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK44 kr83 krKøb
2CS MEGASTORE DK45 kr84 krKøb
3BilligVVS DK46 kr46 krKøb
4Elvvs.dk54 kr54 krKøb
5EL-GROSSISTEN62,95 kr62,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 3/8"

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 3/8" i 153 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 44 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 43 kr.

Den nuværende pris på 44 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 3/8". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 3/8" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. maj 202644 kr1 kr (2%)
30. apr. 202643 kr1 kr (2%)
20. jan. 202644 kr1 kr (2%)
7. jan. 202643 kr1 kr (2%)
31. dec. 202542 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret