Gå til hovedindhold

Pettinaroli TEA fordelerrør 3/4", fast muffe, 4 afgreninger 1/2"

PettinaroliSanitetEAN: 8016603235512
Pris fra 123,73 krtil 145 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21,27 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 105,78 kr 10. maj

Sammenlign priser på Pettinaroli TEA fordelerrør 3/4", fast muffe, 4 afgreninger 1/2" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 123.73 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" x 1/2" 4-grens fordelerrør messing TEA belægning u/kobl.
123,73 kr
Til butik
3/4" x 1/2" 4-grens fordelerrør messing TEA belægning u/kobl. billede

Produktinformation

TEA belagt messing brugsvandsfordelerrør i ¾"med fast muffe og centerafstand 35 mm (CC35). Fordelerrør med 4 afgreninger til vand- og varmesystemer. Messing med TEA-overfladebehandling. Uden omløbere men med ½"" afgangs studs. Byggelængde 1

Produktspecifikationer

EAN: 8016603235512
Varenr.: 15841302806863
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
FORDELERRØR PETT TEA MS 2 AFG 3/4x1/4
133 kr
Til butik
FORDELERRØR PETT TEA MS 2 AFG 3/4x1/4 billede

Produktinformation

TEA belagt messing brugsvandsfordelerrør i ¾"med fast muffe og centerafstand 35 mm (CC35). Fordelerrør med 4 afgreninger til vand- og varmesystemer. Messing med TEA-overfladebehandling. Uden omløbere men med ½"" afgangs studs. Byggelængde

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Produkter UG 3
EAN: 8016603235512
Varenr.: 711391
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA fordelerrør 3/4", 4 afgreninger 1/2"
139 kr
Til butik
Pettinaroli TEA fordelerrør 3/4", 4 afgreninger 1/2" billede

Produktinformation

Afgreningerne er med 1/2" gevind og du finder passende omløbere under relaterede produkter. Hovedrøret er med nippel og muffe 3/4" rørgevind. Med TEA belægningen opnåes en indvendig og udvendig beskyttelse mod korrosion og samtidig hindres udfæl

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: VVS fittings
EAN: 8016603235512
Varenr.: 046882404
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA fordelerrør 3/4", fast muffe, 4 afgreninger 1/2"
145 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli TEA fordelerrør 3/4", fast muffe, 4 afgreninger 1/2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli TEA fordelerrør 3/4", fast muffe, 4 afgreninger 1/2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN123,73 kr123,73 krKøb
2Elvvs.dk133 kr133 krKøb
3CompletVVS139 kr139 krKøb
4BilligVVS DK145 kr145 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli TEA fordelerrør 3/4", fast muffe, 4 afgreninger 1/2"

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli TEA fordelerrør 3/4", fast muffe, 4 afgreninger 1/2" i 180 dage. Laveste pris i perioden er 105,78 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 123,73 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Pettinaroli TEA fordelerrør 3/4", fast muffe, 4 afgreninger 1/2". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Pettinaroli TEA fordelerrør 3/4", fast muffe, 4 afgreninger 1/2" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026123,73 kr
30. maj 2026123 kr
17. maj 2026123,73 kr17,95 kr (17%)
10. maj 2026105,78 kr29,22 kr (22%)
18. apr. 2026135 kr12 kr (8%)
17. apr. 2026147 kr12 kr (9%)
9. mar. 2026135 kr12 kr (8%)
8. mar. 2026147 kr12 kr (9%)
14. feb. 2026135 kr4 kr (3%)
5. feb. 2026139 kr30 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret