Gå til hovedindhold

Wavin Fordelerrr 3/4" messing, 4 afgange 1/2", centerafstand 50mm

WavinSanitetEAN: 5708525535698
Pris fra 158 krtil 209 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Fordelerrr 3/4" messing, 4 afgange 1/2", centerafstand 50mm og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WAVIN 3/4 Fordelerrør m/kontram.4 afg. 1/2
158 kr
Til butik
WAVIN 3/4 Fordelerrør m/kontram.4 afg. 1/2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: NOR-+4063965
EAN: 5708525535698
Varenr.: 6555738
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
3/4" fordelerrør 4 afgange 1/2" Centerafstand¨50
160,14 kr
Til butik
3/4" fordelerrør 4 afgange 1/2" Centerafstand¨50 billede

Produktinformation

Fordelerrøret findes i 2, 3 og 4 afgreninger så du kan samle dem som du vil, og få de ønskede antal afgreninger. Husk pakmateriale til samlingerne.Afgreningerne findes er med 1/2" gevind og du finder passende omløbere under relaterede produkter. Hove...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: WAVIN
EAN: 5708525535698
Varenr.: 15842890481999
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin fordelerrør 3/4", 4 afgreninger 1/2"
169 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Fordelerrr, 3/4", med Kontramtrik og 4 Afgange, 1/2"
176 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin fordellerrør 3/4´´ med 4 afgange 1/2´´. Messing
180 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin fordelerrør 3/4", fast muffe, 4 afgreninger 1/2"
185 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin fordelerrør 3/4'' med 4 afgange 1/2''. Messing
185 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
3/4 fordrør m. kontram. 4 afgr.
205 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
3/4 Fordrør M. Kontram. 4 Afgr.
205,15 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin fordelerrør 3/4", 4 afgreninger 1/2"
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fordelerrr 3/4" messing, 4 afgange 1/2", centerafstand 50mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Fordelerrr 3/4" messing, 4 afgange 1/2", centerafstand 50mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK158 kr197 krKøb
2EL-GROSSISTEN160,14 kr160,14 krKøb
3LavprisVVS169 kr169 krKøb
4WATTOO.DK176 kr176 krKøb
5Elvvs.dk180 kr180 krKøb
6BilligVVS DK185 kr185 krKøb
7vvsfittings.dk185 kr185 krKøb
8MaintainIt205 kr205 krKøb
9Billigelogvvs.dk205,15 kr205,15 krKøb
10CompletVVS209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Fordelerrr 3/4" messing, 4 afgange 1/2", centerafstand 50mm

PriceData har fulgt prisen på Fordelerrr 3/4" messing, 4 afgange 1/2", centerafstand 50mm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 152 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 176 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Fordelerrr 3/4" messing, 4 afgange 1/2", centerafstand 50mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Fordelerrr 3/4" messing, 4 afgange 1/2", centerafstand 50mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026158 kr2,14 kr (1%)
22. maj 2026160,14 kr7,86 kr (5%)
6. maj 2026168 kr1 kr (1%)
5. maj 2026169 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026168 kr1 kr (1%)
18. apr. 2026169 kr2 kr (1%)
17. apr. 2026171 kr2 kr (1%)
9. mar. 2026169 kr2 kr (1%)
8. mar. 2026171 kr2 kr (1%)
5. feb. 2026169 kr7 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret