Gå til hovedindhold

PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/4 muffe/nippel med højt T-greb

PettinaroliSanitetEAN: 8016603198770
Pris fra 105 krtil 114 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 104 kr 6. maj

Sammenlign priser på PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/4 muffe/nippel med højt T-greb og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pett. Kuglehane Højt T-greb Muffe/nippel 3/4"
105 kr
Til butik
Pett. Kuglehane Højt T-greb Muffe/nippel 3/4" billede

Produktinformation

PETTINAROLI KUGLEHANE MED HØJT T-GREB MUFFE/NIPPEL 3/4" Beskrivelse: PETT. nr.: 52TEU/1-006 Kraftig kuglehane med fuldt gennemløb. Plast T-greb. DIN 3433 og EN 13828 standarder ANBEFALET DRIFTSTEMPERATUR/ MAKSIMALTRYK 30 bar - 100 °C - non shock 10 b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: Kuglehaner med T greb 3/4"
EAN: 8016603198770
Varenr.: 82936
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kuglehane Højt T-Greb Mf/Np 3/4
105,29 kr
Til butik
Kuglehane Højt T-Greb Mf/Np 3/4 billede

Produktinformation

Kraftig kuglehane med fuldt gennemløb. Plast T-greb. DIN 3433 og EN 13828 standarder ANBEFALET DRIFTSTEMPERATUR/ MAKSIMALTRYK 30 bar - 100°C - non shock 10 bar - 150°C - non shock TEA belagt kuglehane 3/4" muffe/nippel med højt T-greb Søgetermer: 024...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: Pipe Connectors
EAN: 8016603198770
Varenr.: 8014586773826
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kuglehane højt t-greb mf/np 3/4
108,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/4 muffe/nippel med højt T-greb
114 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/4 muffe/nippel med højt T-greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/4 muffe/nippel med højt T-greb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk105 kr105 krKøb
2Billigelogvvs.dk105,29 kr105,29 krKøb
3MaintainIt108,75 kr108,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK114 kr153 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/4 muffe/nippel med højt T-greb

PriceData har fulgt prisen på PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/4 muffe/nippel med højt T-greb i 175 dage. Laveste pris i perioden er 101 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/4 muffe/nippel med højt T-greb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 3/4 muffe/nippel med højt T-greb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026105 kr
24. maj 2026105,29 kr
8. maj 2026105 kr1 kr (1%)
6. maj 2026104 kr1,29 kr (1%)
5. maj 2026105,29 kr1,29 kr (1%)
24. apr. 2026104 kr
23. apr. 2026104,01 kr
24. mar. 2026104 kr
23. mar. 2026104,01 kr
20. mar. 2026104 kr3,5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret