Gå til hovedindhold

PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 2 muffe/muffe svær model med grønt stålgreb

PettinaroliSanitetEAN: 8016603197858
Pris fra 543,72 krtil 562 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 18,28 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 537,19 kr 14. apr.

Sammenlign priser på PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 2 muffe/muffe svær model med grønt stålgreb og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 543.72 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Kuglehane Eco Stålgreb Mf/Mf 2
543,72 kr
Til butik
Kuglehane Eco Stålgreb Mf/Mf 2 billede

Produktinformation

TEA belagt kuglehane 2" muffe/muffe svær model med grønt stålgreb Søgetermer: 0242027362 - 51EU 2" - 427921712 - 8016603197858

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: Pipe Connectors
EAN: 8016603197858
Varenr.: 8014586249538
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pett. Kuglehane Eco Stålgreb Muffe/muffe 2"
559 kr
Til butik
Pett. Kuglehane Eco Stålgreb Muffe/muffe 2" billede

Produktinformation

PETTINAROLI KUGLEHANE MED LANGT GREB MUFFE/MUFFE 2" Beskrivelse: PETT. nr.: 51EU-012 Kraftig kuglehane med fuldt gennemløb. Grønt stålgreb. TEA overfladebehandling. DIN 3433 og EN 13828 standarder. ANBEFALET DRIFTSTEMPERATUR/ MAKSIMALTRYK 30 bar - 100...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pettinaroli
Kategori: Kuglehaner med langt greb 2"
EAN: 8016603197858
Varenr.: 82918
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Kuglehane eco stålgreb mf/mf 2
561,25 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 2 muffe/muffe svær model med grønt stålgreb
562 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 2 muffe/muffe svær model med grønt stålgreb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 2 muffe/muffe svær model med grønt stålgreb koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk543,72 kr543,72 krKøb
2Elvvs.dk559 kr559 krKøb
3MaintainIt561,25 kr561,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK562 kr601 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 2 muffe/muffe svær model med grønt stålgreb

PriceData har fulgt prisen på PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 2 muffe/muffe svær model med grønt stålgreb i 171 dage. Laveste pris i perioden er 529,56 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 615 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 555 kr.

Den nuværende pris på 543,72 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 2 muffe/muffe svær model med grønt stålgreb. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for PETTINAROLI TEA belagt kuglehane 2 muffe/muffe svær model med grønt stålgreb de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026543,72 kr14,28 kr (3%)
31. maj 2026558 kr14,28 kr (3%)
20. maj 2026543,72 kr17,53 kr (3%)
19. maj 2026561,25 kr17,53 kr (3%)
25. apr. 2026543,72 kr6,53 kr (1%)
14. apr. 2026537,19 kr17,81 kr (3%)
13. apr. 2026555 kr17,81 kr (3%)
21. mar. 2026537,19 kr3,81 kr (1%)
20. mar. 2026541 kr8 kr (1%)
19. mar. 2026549 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret