Gå til hovedindhold

Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CE muffe/muffe 1/2"

PettinaroliRørstykkerEAN: 8016603041618
Pris fra 41 krtil 64,1 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 23,1 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CE muffe/muffe 1/2" og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 41 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CE muffe/muffe 1/2
41 kr
Til butik
Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CE muffe/muffe 1/2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: PETTINAROLI
Kategori: Kugleventiler
Farve: 1
Artikel nr.: 51CE-004
EAN: 8016603041618
Varenr.: 4550206
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CE muffe/muffe 1/2"
42 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pettinaroli Kuglehane Let Muffe/muffe 1/2"
52 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kuglehane mf/mf m. greb - 1/2"
61,5 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
1/2" Kuglehane Pettinaroli standard greb
64,1 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CE muffe/muffe 1/2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CE muffe/muffe 1/2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK41 kr80 krKøb
2Proshop DK42 kr81 krKøb
3Elvvs.dk52 kr52 krKøb
4WATTOO.DK61,5 kr61,5 krKøb
5EL-GROSSISTEN64,1 kr64,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CE muffe/muffe 1/2"

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CE muffe/muffe 1/2" i 181 dage. Laveste pris i perioden er 41 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 42 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 42 kr.

Den nuværende pris på 41 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CE muffe/muffe 1/2". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Pettinaroli kuglehane m/St greb rød 51CE muffe/muffe 1/2" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202641 kr1 kr (2%)
28. maj 202642 kr1 kr (2%)
27. maj 202641 kr1 kr (2%)
26. maj 202642 kr1 kr (2%)
25. maj 202641 kr1 kr (2%)
24. maj 202642 kr1 kr (2%)
23. maj 202641 kr1 kr (2%)
19. maj 202642 kr1 kr (2%)
18. maj 202641 kr1 kr (2%)
15. maj 202642 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret