Gå til hovedindhold

Petromax Wool Blanket 150 x 200 cm - White/Dark Grey - Str. 150 x 200 cm - Tæppe

PetromaxHovedtelefonerEAN: 4250435776117
Pris fra 1.329 krtil 1.625 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 296 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Petromax Wool Blanket 150 x 200 cm - White/Dark Grey - Str. 150 x 200 cm - Tæppe og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1329 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Petromax Smoky Wool Blanket, 150x200cm, Uldtæppe, hvid/grå
-22%1.329 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Petromax Smoky Wool Blanket, 150x200cm, Uldtæppe, hvid/grå billede

Produktinformation

Petromax Wool Blanket er en alsidig uldplaid fremstillet af 100 % ny uld, ideel til udendørs brug. Den er designet til at give optimal beskyttelse mod elementerne, med stærkt kondenserede uldfibre, der gør overfladen modstandsdygtig over for gnister og fu...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Petromax
Kategori: Rejsetilbehør
Farve: White/Dark Grey
Størrelse: 150 x 200 cm
EAN: 4250435776117
Varenr.: 28736-32269-86910
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Petromax Smoky Wool Blanket, 150x200cm, Uldtæppe, hvid/grå
-22%1.329 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Petromax Wool Blanket 150 x 200 cm - White/Dark Grey - Str. 150 x 200 cm - Tæppe
-11%1.587,95 kr
Før 1.783,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Petromax Wool Blanket 150 x 200 cm - White/Dark Grey - Str. 150 x 200 cm - Tæppe
-11%1.587,95 kr
Før 1.783,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nyttelt.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Petromax Wool Blanket 150 x 200 cm - White/Dark Grey - Str. 150 x 200 cm - Tæppe
1.587,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Petromax koc med uld og fåreuld Petromax 150 x 200 cm hvid
1.625 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petromax Wool Blanket 150 x 200 cm - White/Dark Grey - Str. 150 x 200 cm - Tæppe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Petromax Wool Blanket 150 x 200 cm - White/Dark Grey - Str. 150 x 200 cm - Tæppe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk1.329 kr1.329 krKøb
2AktivVinter.dk1.329 kr1.329 krKøb
3Outmore.dk1.587,95 kr1.587,95 krKøb
4MAXiPRO1.587,95 kr1.587,95 krKøb
5Nyttelt.dk1.587,95 kr1.587,95 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.625 kr1.625 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Petromax Wool Blanket 150 x 200 cm - White/Dark Grey - Str. 150 x 200 cm - Tæppe

PriceData har fulgt prisen på Petromax Wool Blanket 150 x 200 cm - White/Dark Grey - Str. 150 x 200 cm - Tæppe i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.329 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.520 kr.

Den nuværende pris på 1.329 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Petromax Wool Blanket 150 x 200 cm - White/Dark Grey - Str. 150 x 200 cm - Tæppe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Petromax Wool Blanket 150 x 200 cm - White/Dark Grey - Str. 150 x 200 cm - Tæppe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.329 kr147 kr (10%)
10. maj 20261.476 kr147 kr (11%)
8. maj 20261.329 kr261 kr (16%)
7. maj 20261.590 kr114 kr (8%)
6. maj 20261.476 kr147 kr (11%)
4. maj 20261.329 kr147 kr (10%)
3. maj 20261.476 kr147 kr (11%)
27. apr. 20261.329 kr30 kr (2%)
25. apr. 20261.359 kr117 kr (8%)
22. apr. 20261.476 kr111 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret