Gå til hovedindhold

Multi Pest-Stop udvanding mod myrer Xtra 2x100 gram | Insektbekæmpelse | Myrer | Udendørs brug

MultiPlanterEAN: 5703013000900
Pris fra 120 krtil 130,25 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 10,25 kr (8% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pest-Stop udvanding mod myrer Xtra 2x100 gram | Insektbekæmpelse | Myrer | Udendørs brug og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Insektbekæmpelse udvanding mod myrer Pest-Stop 200g til udendørs brug,200 g/pk
120 kr
Til butik
Insektbekæmpelse udvanding mod myrer Pest-Stop 200g til udendørs brug,200 g/pk billede

Produktspecifikationer

Mærke: Multi
Kategori: Mod skadedyr
Farve: 2
Artikel nr.: 5703013000900
EAN: 5703013000900
Varenr.: 10400707
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pest-Stop udvanding mod myrer Xtra 2x100 gram | Insektbekæmpelse | Myrer | Udendørs brug
130,25 kr
Til butik
Pest-Stop udvanding mod myrer Xtra 2x100 gram | Insektbekæmpelse | Myrer | Udendørs brug billede

Produktinformation

Pest-Stop udvanding mod myrer Xtra 2x100 gram Pest-Stop Udvanding mod Myrer Xtra 200 g er et effektivt og let opløseligt middel til bekæmpelse af myrer på udendørs arealer. Pest-Stop Udvanding mod Myrer Xtra udvandes langs sokler, på fliser og øvrige over...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pest-Stop
Kategori: Insektbekæmpelse
EAN: 5703013000900
Varenr.: 46943644418385

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pest-Stop udvanding mod myrer Xtra 2x100 gram | Insektbekæmpelse | Myrer | Udendørs brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pest-Stop udvanding mod myrer Xtra 2x100 gram | Insektbekæmpelse | Myrer | Udendørs brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK120 kr159 krKøb
2Sikkerhedsgiganten130,25 kr130,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pest-Stop udvanding mod myrer Xtra 2x100 gram | Insektbekæmpelse | Myrer | Udendørs brug

PriceData har fulgt prisen på Pest-Stop udvanding mod myrer Xtra 2x100 gram | Insektbekæmpelse | Myrer | Udendørs brug i 179 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 157 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 120 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Pest-Stop udvanding mod myrer Xtra 2x100 gram | Insektbekæmpelse | Myrer | Udendørs brug. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Pest-Stop udvanding mod myrer Xtra 2x100 gram | Insektbekæmpelse | Myrer | Udendørs brug de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026120 kr10,25 kr (8%)
12. maj 2026130,25 kr1,75 kr (1%)
11. maj 2026132 kr1,75 kr (1%)
20. apr. 2026130,25 kr1,75 kr (1%)
19. apr. 2026132 kr1,75 kr (1%)
13. feb. 2026130,25 kr26,75 kr (17%)
12. feb. 2026157 kr26,75 kr (21%)
16. jan. 2026130,25 kr26,75 kr (17%)
14. jan. 2026157 kr26,75 kr (21%)
31. dec. 2025130,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret