Gå til hovedindhold

M-Cab Permanent pen, Staedtler Lumocolor 317 M, medium, rød, pakke a 10 stk

M-CabNetværkskablerEAN: 4007817310564
Pris fra 17,4 krtil 174,38 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 156,98 kr (90% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16,73 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Permanent pen, Staedtler Lumocolor 317 M, medium, rød, pakke a 10 stk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17.4 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Overheadpen Lumocolor 317 M
17,4 kr
Til butik
Overheadpen Lumocolor 317 M billede

Produktinformation

STAEDTLER® Lumocolor® permanente penne er produceret af 97% genanvendt plast. Kan skrive på stort set alle overflader. Fremragende vand- og smudsfasthed. Lugtsvagt blæk. Sort er lysægte.• Hurtigtørrende og vandfast• Vejrbestandig• DRY SAFE®

Produktspecifikationer

Mærke: Staedtler
Kategori: sprittusser
EAN: 4007817310564
Varenr.: 143.3170 09
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Marker Lumocolor 317 M rød 1,0 mm
-10%34,94 kr
Før 38,69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Marker Lumocolor 317 M rød 1,0 mm billede

Produktinformation

Produktinfo: Produktnavn: Overhead Lumocolor Perm M Rød Producent: STAEDTLER Produkttype: Fiberpen Lumocolor non-permanent, overhead Stregbredde: Ca. 1.0 mm Brug: Universalpen til næsten alle overflader, velegnet til overheadfilm Farve: Rød Specifikatione...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: STAEDTLER
Kategori: CD/DVD markere
Farve: Rød
Størrelse: A4
EAN: 4007817310564
Varenr.: 104613
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Permanent pen, Staedtler Lumocolor 317 M, medium, rød, pakke a 10 stk
138 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Staedtler Lumocolor 317 permanent marker - 1,0 mm, Rød
174,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Permanent pen, Staedtler Lumocolor 317 M, medium, rød, pakke a 10 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Permanent pen, Staedtler Lumocolor 317 M, medium, rød, pakke a 10 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RedOffice Konpap17,4 kr17,4 krKøb
2Hertels Boresko34,94 kr34,94 krKøb
3CS MEGASTORE DK138 kr177 krKøb
4Nova Nordic A/S174,38 kr174,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Permanent pen, Staedtler Lumocolor 317 M, medium, rød, pakke a 10 stk

PriceData har fulgt prisen på Permanent pen, Staedtler Lumocolor 317 M, medium, rød, pakke a 10 stk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 13 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 34,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 20 kr.

Den nuværende pris på 17,4 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Permanent pen, Staedtler Lumocolor 317 M, medium, rød, pakke a 10 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Permanent pen, Staedtler Lumocolor 317 M, medium, rød, pakke a 10 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 202617,4 kr17,54 kr (50%)
15. maj 202634,94 kr17,54 kr (101%)
13. maj 202617,4 kr17,54 kr (50%)
12. maj 202634,94 kr17,54 kr (101%)
8. maj 202617,4 kr
29. apr. 202616,73 kr18,21 kr (52%)
28. apr. 202634,94 kr18,21 kr (109%)
4. feb. 202616,73 kr
25. jan. 202616 kr2 kr (14%)
5. jan. 202614 kr2,73 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret