Gå til hovedindhold

Pentel Energel BLN75 med trykknap 0,5 mm blå

PentelSkrive- og tegneredskaberEAN: 4902506070906
Pris fra 22,44 krtil 38,59 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 16,15 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 12,95 kr 23. maj

Sammenlign priser på Pentel Energel BLN75 med trykknap 0,5 mm blå og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22.44 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Rollerpen Pentel EnerGel blå 0,5mm BLN75-C
22,44 kr
Til butik
Rollerpen Pentel EnerGel blå 0,5mm BLN75-C billede

Produktinformation

12 stk. pr. æske Denne Pentel rollerpen er fremstillet med trykknap. Kuglepennen er med energel blæk, hvilket er en mellemting mellem en almindelig roller og en gel-pen. Dette sikrer fantastiske skriveredskaber og en væsentlig hurtigere tørreevne set i f...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Rollerpen
EAN: 4902506070906
Varenr.: 2783096
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pentel Energel BLN75 med trykknap 0,5 mm blå
30 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Rollerpen Pentel Energel Bln75 blå 0,5 mm
33,69 kr
Til butik
Rollerpen Pentel Energel Bln75 blå 0,5 mm billede

Produktinformation

Produktinfo: Produkt: Rollerpen Mærke: Pentel Farve: Blå Størrelse: 0.5 mm 3 hurtige: Rollerpennen er oplagt til skriveopgaver Flydende, vandbaseret blæk klatter mindre Kontrolleret, præcist og behageligt skriveflow Beskrivelse: Rollerpenne velegnet til p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pentel
Kategori: Rollerpen
Farve: Blå
Størrelse: H2
EAN: 4902506070906
Varenr.: 105792
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Roller Pentel bln75 energel blå
34,95 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Rollerpen Pentel Energel BLN75
38,59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pentel Energel BLN75 med trykknap 0,5 mm blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pentel Energel BLN75 med trykknap 0,5 mm blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Nova Nordic A/S22,44 kr22,44 krKøb
2CS MEGASTORE DK30 kr69 krKøb
3Hertels Boresko33,69 kr33,69 krKøb
4Legekæden34,95 kr34,95 krKøb
5RedOffice Konpap38,59 kr38,59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pentel Energel BLN75 med trykknap 0,5 mm blå

PriceData har fulgt prisen på Pentel Energel BLN75 med trykknap 0,5 mm blå i 149 dage. Laveste pris i perioden er 12,95 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 29,94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 22,44 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Pentel Energel BLN75 med trykknap 0,5 mm blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Pentel Energel BLN75 med trykknap 0,5 mm blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202622,44 kr9,49 kr (73%)
23. maj 202612,95 kr9,49 kr (42%)
22. maj 202622,44 kr9,49 kr (73%)
20. maj 202612,95 kr9,49 kr (42%)
14. maj 202622,44 kr9,49 kr (73%)
13. maj 202612,95 kr9,49 kr (42%)
10. maj 202622,44 kr9,49 kr (73%)
2. maj 202612,95 kr9,49 kr (42%)
25. mar. 202622,44 kr7,5 kr (25%)
24. mar. 202629,94 kr7,5 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret