Gå til hovedindhold

3M Peltor Optime III H540P3E Hjelmhøreværn | Høreværn | DISCOUNT | Kategori III - Høj risiko

3MSikkerhedshandskerEAN: 4046719384211
Pris fra 264 krtil 444,98 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 180,98 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 247 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Peltor Optime III H540P3E Hjelmhøreværn | Høreværn | DISCOUNT | Kategori III - Høj risiko og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 264 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Peltor Optime III H540P3E Kapselhøreværn 33 dB EN 352-1, EN 352-3:2002 1 stk
264 kr
Til butik
3M Peltor Optime III H540P3E Kapselhøreværn 33 dB EN 352-1, EN 352-3:2002 1 stk billede

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Høreværn
Farve: 3
Artikel nr.: H540P3E
EAN: 4046719384211
Varenr.: 5739053
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Peltor Optime III H540P3E Hjelmhøreværn | Høreværn | DISCOUNT | Kategori III - Høj risiko
444,98 kr
Til butik
Peltor Optime III H540P3E Hjelmhøreværn | Høreværn | DISCOUNT | Kategori III - Høj risiko billede

Produktinformation

Peltor Optime III H540P3E Hjelmhøreværn er designet til ekstremt støjende miljøer og giver høj komfort og effektiv lydisolering. Det passer til hjelme og er særligt effektivt mod både høj- og lavfrekvente lyde takket være dobbeltkappe-teknologi, der reduc...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Høreværn
EAN: 4046719384211
Varenr.: 54906212188536

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peltor Optime III H540P3E Hjelmhøreværn | Høreværn | DISCOUNT | Kategori III - Høj risiko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peltor Optime III H540P3E Hjelmhøreværn | Høreværn | DISCOUNT | Kategori III - Høj risiko koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK264 kr303 krKøb
2Sikkerhedsgiganten444,98 kr444,98 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Peltor Optime III H540P3E Hjelmhøreværn | Høreværn | DISCOUNT | Kategori III - Høj risiko

PriceData har fulgt prisen på Peltor Optime III H540P3E Hjelmhøreværn | Høreværn | DISCOUNT | Kategori III - Høj risiko i 185 dage. Laveste pris i perioden er 247 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 444,98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 323 kr.

Den nuværende pris på 264 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 41% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Peltor Optime III H540P3E Hjelmhøreværn | Høreværn | DISCOUNT | Kategori III - Høj risiko. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Peltor Optime III H540P3E Hjelmhøreværn | Høreværn | DISCOUNT | Kategori III - Høj risiko de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026264 kr180,98 kr (41%)
29. maj 2026444,98 kr180,98 kr (69%)
28. maj 2026264 kr9 kr (4%)
27. maj 2026255 kr9 kr (3%)
23. maj 2026264 kr3 kr (1%)
21. maj 2026261 kr183,98 kr (41%)
17. maj 2026444,98 kr182,98 kr (70%)
16. maj 2026262 kr16 kr (6%)
10. maj 2026278 kr166,98 kr (38%)
9. maj 2026444,98 kr166,98 kr (60%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret