Gå til hovedindhold

Novalia Peddinghaus bænkhammer 300 g - m/tværpen

NovaliaRedskaberEAN: 4016134501746
Pris fra 118 krtil 189 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 71 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89 kr 6. apr.

Sammenlign priser på Peddinghaus bænkhammer 300 g - m/tværpen og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bænkhammer askeskaft 300 g
-32%118 kr
Før 172,5 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bænkhammer askeskaft 300 g billede

Produktinformation

Bænkhammer. DIN 1041 med firkantet bane og pen, asketræsskaft. Fås i flere varianter. Bænkhammer

Produktspecifikationer

Mærke: Peddinghaus
Kategori: Slagværktøj
EAN: 4016134501746
Varenr.: 309641
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Peddinghaus bænkhammer 300 g - m/tværpen
182 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bænkhammer m/tværpen 300g. Peddinghaus
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peddinghaus bænkhammer 300 g - m/tværpen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Peddinghaus bænkhammer 300 g - m/tværpen koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk118 kr118 krKøb
2CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb
3Elvvs.dk189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Peddinghaus bænkhammer 300 g - m/tværpen

PriceData har fulgt prisen på Peddinghaus bænkhammer 300 g - m/tværpen i 178 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 6. april 2026), højeste er 182 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 118 kr er 17% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Peddinghaus bænkhammer 300 g - m/tværpen. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Peddinghaus bænkhammer 300 g - m/tværpen de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026118 kr64 kr (35%)
30. maj 2026182 kr64 kr (54%)
23. maj 2026118 kr59 kr (33%)
22. maj 2026177 kr59 kr (50%)
15. maj 2026118 kr59 kr (33%)
14. maj 2026177 kr59 kr (50%)
2. maj 2026118 kr59 kr (33%)
1. maj 2026177 kr59 kr (50%)
18. apr. 2026118 kr26,31 kr (18%)
17. apr. 2026144,31 kr26,31 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret