Gå til hovedindhold

Plast-Line A/S PE100 SDR 17 rør sort 90 x 5,4 mm - (6 meter)

Plast-Line A/SRørforbindereEAN: 5707157695305
Pris fra 64 krtil 842 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 778 kr (92% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 10. apr.

Sammenlign priser på PE100 SDR 17 rør sort 90 x 5,4 mm - (6 meter) og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 64 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pe100 rør pn10 sort 90mm
64 kr
Til butik
Pe100 rør pn10 sort 90mm billede

Produktinformation

Rør til drikkevand PE 100 SDR 17 Ø90 x 5,4 mm sort

Produktspecifikationer

Mærke: Plastline
Kategori: PE rør i længder
EAN: 5707157695305
Varenr.: 221623
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PE100 SDR 17 rør sort 90 x 5,4 mm - (6 meter)
842 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PE100 SDR 17 rør sort 90 x 5,4 mm - (6 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PE100 SDR 17 rør sort 90 x 5,4 mm - (6 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk64 kr64 krKøb
2CS MEGASTORE DK842 kr1.041 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PE100 SDR 17 rør sort 90 x 5,4 mm - (6 meter)

PriceData har fulgt prisen på PE100 SDR 17 rør sort 90 x 5,4 mm - (6 meter) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 57 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 842 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 64 kr er 56% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 91% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for PE100 SDR 17 rør sort 90 x 5,4 mm - (6 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for PE100 SDR 17 rør sort 90 x 5,4 mm - (6 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202664 kr1 kr (2%)
28. maj 202663 kr2 kr (3%)
25. maj 202665 kr777 kr (92%)
24. maj 2026842 kr777 kr (1195%)
6. maj 202665 kr670 kr (91%)
5. maj 2026735 kr675 kr (1125%)
24. apr. 202660 kr1 kr (2%)
10. apr. 202659 kr1 kr (2%)
9. apr. 202660 kr1 kr (2%)
4. apr. 202659 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret