Gå til hovedindhold

PC kabinet Montech KING 65 PRO Midi-Tower ATX med ARGB og hærdet glas - hvid

MontechComputerkomponenterEAN: 4710562748215
Pris fra 779 krtil 909 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 569 kr 16. apr.

Sammenlign priser på PC kabinet Montech KING 65 PRO Midi-Tower ATX med ARGB og hærdet glas - hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 779 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Montech KING 65 Pro White (ATX) Kabinet - GEEKD.dk
779 kr
Til butik
Montech KING 65 Pro White (ATX) Kabinet - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Klar til det hvide gaming-setup, der får alle til at stoppe op og stirre? 🤩 Montech KING 65 Pro White kombinerer den perfekte hvide æstetik med seriøs gaming-performance. Dette dual-chamber kabinet leverer ikke bare et spektakulært look med tempereret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Kategori: Computer Kabinet
EAN: 4710562748215
Varenr.: 49431929684304
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Montech KING 65 PRO Tower Hvid
782 kr
Til butik
Montech KING 65 PRO Tower Hvid billede

Produktinformation

Montech KING 65 PRO. Formfaktor: Tower, Type: PC, Produktfarve: Hvid. Sideventilatorer installeret: 2x 140 mm, Understøttede diametre for sideventilatorer: 120,140 mm, Bagerste ventilatorer installeret: 1x 120 mm. Understøttede HDD-størrelser: 3.5", SSD-formfaktor: 2.5". Bredde: 475 mm, Dybde: 300 mm, Højde: 442 mm. Pakkebredde: 502 mm, Pakkedybde: 384 mm, Pakkehøjde: 559 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Artikel nr.: KING 65 PRO (W)
EAN: 4710562748215
Varenr.: 1002351056
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet Montech KING 65 PRO Midi-Tower ATX med ARGB og hærdet glas - hvid
-3%889 kr
Før 919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PC kabinet Montech KING 65 PRO Midi-Tower ATX med ARGB og hærdet glas - hvid billede

Produktinformation

Fordele ved PC kabinet med ARGBMontech KING 65 PRO er et elegant Midi-Tower ATX kabinet i hvid med stor rude i hærdet glas, der giver frit udsyn til dine komponenter og det levende ARGB-lys. Kabinettet er velegnet til gaming- og entusiastbyg, hvor stilren præsentation og god luftcirkulation er i fokus.Design til stilrene buildsFronten og siden prydes af glas, så dine komponenter og blæsere kan vise farverne frem. Indersiden er holdt i hvid for et rent look. På billedet ses forinstallerede ARGB-blæsere, der giver et klart lysudtryk og hjælper med luftflow i konstruktionsfasen.Til dig der bygger ATXKING 65 PRO er oplagt til dig, der vil bygge en ATX‑baseret pc i et rummeligt kabinet, uden at gå på kompromis med udseendet. Det er et solidt valg i kategorien PC kabinetter til gaming og kreative arbejdsstationer.Type: Midi-Tower PC kabinetBundkortstøtte: ATXSide: Hærdet glasBelysning: ARGBFarve: HvidBrand: Montech...

Produktspecifikationer

Mærke: Montech
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 22.48g
EAN: 4710562748215
Varenr.: 1913394
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Montech KING 65 Pro White - Kabinet - Miditower - Hvid
899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet Montech KING 65 PRO Midi-Tower ATX med ARGB og hærdet glas - hvid
-3%909 kr
Før 939 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PC kabinet Montech KING 65 PRO Midi-Tower ATX med ARGB og hærdet glas - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PC kabinet Montech KING 65 PRO Midi-Tower ATX med ARGB og hærdet glas - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Geekd779 kr779 krKøb
2CompuMail DK782 kr782 krKøb
3Boligcenter DK889 kr889 krKøb
4Proshop DK899 kr938 krKøb
5Vivas DK909 kr1.148 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PC kabinet Montech KING 65 PRO Midi-Tower ATX med ARGB og hærdet glas - hvid

PriceData har fulgt prisen på PC kabinet Montech KING 65 PRO Midi-Tower ATX med ARGB og hærdet glas - hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 569 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 817 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 742 kr.

Den nuværende pris på 779 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for PC kabinet Montech KING 65 PRO Midi-Tower ATX med ARGB og hærdet glas - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for PC kabinet Montech KING 65 PRO Midi-Tower ATX med ARGB og hærdet glas - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026779 kr3 kr (0%)
27. maj 2026782 kr3 kr (0%)
23. maj 2026779 kr3 kr (0%)
22. maj 2026782 kr3 kr (0%)
21. maj 2026779 kr210 kr (37%)
16. apr. 2026569 kr210 kr (27%)
15. apr. 2026779 kr38 kr (5%)
14. apr. 2026817 kr248 kr (44%)
17. mar. 2026569 kr50 kr (8%)
14. mar. 2026619 kr152 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret