Gå til hovedindhold

Natec Fury Shobo SH4F RGB - Kabinet - Tower - Sort

FuryComputerkomponenterEAN: 5901969444353
Pris fra 313 krtil 564 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 251 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 279 kr 22. maj

Sammenlign priser på Natec Fury Shobo SH4F RGB - Kabinet - Tower - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 313 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fury Shobo SH4F RGB Tower ATX Sort
313 kr
Til butik
Fury Shobo SH4F RGB Tower ATX Sort billede

Produktinformation

Fury Shobo SH4F RGB - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Impakt
Artikel nr.: NFO-2154
EAN: 5901969444353
Varenr.: 1001868346
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
PC kabinet FURY Shobo SH4F RGB Midi Tower - sort
449 kr
Til butik
PC kabinet FURY Shobo SH4F RGB Midi Tower - sort billede

Produktinformation

Stilrent PC kabinet med RGB og god pladsFURY Shobo SH4F er et Midi Tower PC kabinet i sort med lækkert RGB-lys i de medfølgende frontventilatorer. Kabinettet har sidepanel i hærdet glas, så dit setup kan vises frem, og et meshfrontdesign der hjælper luftstrømmen. Det passer til både ATX, micro ATX og Mini‑ITX, så du kan bygge præcis den PC, du ønsker.Funktionelt layout til gaming og byggeglædeMed plads til grafikkort op til 33 cm, CPU‑kølere op til 16,1 cm og strømforsyning på op til 17 cm får du fleksibilitet i valget af komponenter. Der er 7 udvidelsesslots, 2 × 2,5" og 2 × 3,5" pladser samt strømforsyningskappe for et ryddeligt look. Foran sidder tre 120 mm RGB‑blæsere, og bagtil en 120 mm blæser - klar til effektiv luftkøling, mens støvfiltre hjælper med at holde indmaden ren. Frontpanelet tilbyder 2 × USB 3.2 Gen 1 og 1 × USB 2.0 til hurtig tilslutning.Formfaktor: Midi TowerUnderstøttede bundkort: ATX, micro ATX, Mini‑ITXFarve: SortMaterialer: Hærdet glas, mesh, stål, ABSSidevindue: Ja (hærdet glas)Udvidelsesslots: 7Drevpladser: 2 × 2,5", 2 × 3,5"Maks. grafikkortlængde: 33 cmMaks. CPU‑kølerhøjde: 16,1 cmMaks. PSU‑længde: 17 cm (ATX, bundmonteret, med PSU‑kappe)Forventilatorer: 3 × 120 mm installeret (RGB)Bagventilator: 1 × 120 mm installeretTopventilatorer: op til 2 × 120/140 mmBundventilatorer: op til 2 × 120 mmVandkøling: UnderstøttesMaks. luftstrøm: 33,5 cfm, 1.080–1.320 rpmFront I/O: 2 × USB 3.2 Gen 1 Type‑A, 1 × USB 2.0Mål (H × B × D): 44,8 × 20,4 × 38,6 cmVægt: 4,61 kgStøvfilter: JaReset‑ og tænd/sluk‑knap: JaSkærm: IngenKortlæser: NejManual: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Fury
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 10.54g
EAN: 5901969444353
Varenr.: 1917643
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
PC kabinet FURY Shobo SH4F RGB Midi Tower - sort
469 kr
Til butik
PC kabinet FURY Shobo SH4F RGB Midi Tower - sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fury
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 10.54g
EAN: 5901969444353
Varenr.: 1917643
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Natec Fury Shobo SH4F RGB - Kabinet - Tower - Sort
564 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natec Fury Shobo SH4F RGB - Kabinet - Tower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natec Fury Shobo SH4F RGB - Kabinet - Tower - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK313 kr313 krKøb
2Boligcenter DK449 kr449 krKøb
3Vivas DK469 kr638 krKøb
4Proshop DK564 kr603 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Natec Fury Shobo SH4F RGB - Kabinet - Tower - Sort

PriceData har fulgt prisen på Natec Fury Shobo SH4F RGB - Kabinet - Tower - Sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 279 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 417 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 312 kr.

Den nuværende pris på 313 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Natec Fury Shobo SH4F RGB - Kabinet - Tower - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Natec Fury Shobo SH4F RGB - Kabinet - Tower - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026313 kr33 kr (12%)
24. maj 2026280 kr1 kr (0%)
22. maj 2026279 kr1 kr (0%)
15. maj 2026280 kr1 kr (0%)
14. maj 2026279 kr109 kr (28%)
12. maj 2026388 kr4 kr (1%)
9. maj 2026384 kr96 kr (33%)
8. maj 2026288 kr9 kr (3%)
30. apr. 2026279 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026280 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret