Gå til hovedindhold

FURY SH4 Shobo RGB midi-tower kabinet med vindue - sort

FuryComputerkomponenterEAN: 5901969444346
Pris fra 294 krtil 448 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 154 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 242 kr 15. maj

Sammenlign priser på FURY SH4 Shobo RGB midi-tower kabinet med vindue - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 294 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Fury Shobo SH4 RGB Tower ATX Sort
294 kr
Til butik
Fury Shobo SH4 RGB Tower ATX Sort billede

Produktinformation

Fury Shobo SH4 RGB - Midi-tårn - ATX - sidepanel med vindue (hærdet glas) - ingen strømforsyning (ATX) - sort - USB/Lyd

Produktspecifikationer

Mærke: Impakt
Artikel nr.: NFO-2153
EAN: 5901969444346
Varenr.: 1001868725
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
FURY SH4 Shobo RGB midi-tower kabinet med vindue - sort
319 kr
Til butik
FURY SH4 Shobo RGB midi-tower kabinet med vindue - sort billede

Produktinformation

Stilrent PC kabinet til gaming og buildsFURY SH4 Shobo er et elegant midi-tower kabinet i sort med sidevindue i hærdet glas, så du kan vise dit setup frem. Kabinettet understøtter ATX, micro ATX og Mini-ITX bundkort og giver plads til grafikkort op til 33 cm samt CPU-kølere op til 16,1 cm. Med front i mesh-look og fleksible kølemuligheder er det et solidt udgangspunkt til både gaming-pc og effektive arbejdsstationer.Fleksibel køling og moderne tilslutningerDu får én 120 mm bagventilator installeret fra start og mulighed for op til 3 front- og 3 topventilatorer (120/140 mm) for optimeret airflow. Et aftageligt støvfilter hjælper med at holde indmaden ren. I frontpanelet sidder 2× USB 3.2 Gen 1 og 1× USB 2.0, så dine enheder er lige ved hånden.Gennemtænkt indre og flot finishKabinettet er bygget i stål, ABS og hærdet glas for en balanceret kombination af styrke og stil. Der er 2× 3,5" og 2× 2,5" drevbåse samt 7 udvidelsesslots, så du kan opgradere efter behov.Formfaktor: Midi-towerUnderstøttede bundkort: ATX, micro ATX, Mini-ITXMaterialer: Stål, hærdet glas, ABSFarve: SortSidevindue: JaStøvfilter: JaUdvidelsesslots: 7Drevpladser: 2× 3,5", 2× 2,5"Maks. GPU-længde: 33 cmMaks. CPU-kølerhøjde: 16,1 cmForbindelser front: 2× USB 3.2 Gen 1, 1× USB 2.0Køling: 1× 120 mm bag (installeret); op til 3× front (120/140 mm); op til 3× top (120/140 mm); bag (120 mm)Mål (H × B × D): 44,8 × 20,4 × 38,6 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: Fury
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 11g
EAN: 5901969444346
Varenr.: 2178149
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
FURY SH4 Shobo RGB midi-tower kabinet med vindue - sort
339 kr
Til butik
FURY SH4 Shobo RGB midi-tower kabinet med vindue - sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Fury
Kategori: PC Kabinetter
Vægt: 11g
EAN: 5901969444346
Varenr.: 2178149
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Natec Fury Shobo SH4 RGB - Kabinet - Tower - Sort
448 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FURY SH4 Shobo RGB midi-tower kabinet med vindue - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad FURY SH4 Shobo RGB midi-tower kabinet med vindue - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK294 kr294 krKøb
2Boligcenter DK319 kr319 krKøb
3Vivas DK339 kr508 krKøb
4Proshop DK448 kr487 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for FURY SH4 Shobo RGB midi-tower kabinet med vindue - sort

PriceData har fulgt prisen på FURY SH4 Shobo RGB midi-tower kabinet med vindue - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 240 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 351 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 281 kr.

Den nuværende pris på 294 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for FURY SH4 Shobo RGB midi-tower kabinet med vindue - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for FURY SH4 Shobo RGB midi-tower kabinet med vindue - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026294 kr1 kr (0%)
23. maj 2026293 kr1 kr (0%)
22. maj 2026294 kr1 kr (0%)
20. maj 2026293 kr50 kr (21%)
16. maj 2026243 kr1 kr (0%)
15. maj 2026242 kr1 kr (0%)
13. maj 2026243 kr1 kr (0%)
9. maj 2026244 kr2 kr (1%)
2. maj 2026242 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026243 kr51 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret