Gå til hovedindhold

Paw Patrol Redningsbåd - Fire Rescue - Zuma Rescue Fire Boat

Paw PatrolLegetøjEAN: 0681147061972
Pris fra 74,38 krtil 199,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 125,57 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Paw Patrol Redningsbåd - Fire Rescue - Zuma Rescue Fire Boat og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74.38 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paw Patrol Fire Rescue Vehicle - Zuma
74,38 kr
Til butik
Paw Patrol Fire Rescue Vehicle - Zuma billede

Produktspecifikationer

Mærke: Spin Master
Kategori: Biler og andre fartøjer
Farve: 1
Artikel nr.: PAW-6072684
EAN: 0681147061972
Varenr.: 24244617
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paw Patrol Fire Rescue: Zumas Bandbåd
102 kr
Til butik
Paw Patrol Fire Rescue: Zumas Bandbåd billede

Produktinformation

Legetøjsbåd Paw Patrol Fire Rescue: Zumas Fire Boat i sort og orange plast indeholder 2 legetøjsfigurer og en knapaktiveret redningsring i snor til actionleg. Sæt sejl på redningsmissioner med Zuma i brandredningsudstyr og en vaskebjørnefigur, der skal reddes, designet i autentisk PAW Patrol-stil og anbefalet til børn fra 3 år. Produkttype: båd Indeholder 1 køretøj og 2 legetøjsfigurer Knap udløser en redningsring til redningsleg Materiale: plast Anbefalet alder: 3 år+ CE-certificeret Skabt til fantasifulde PAW Patrol-eventyr med håndgribelig redningsaction og rolleleg med figurer.

Produktspecifikationer

Mærke: Paw Patrol
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: 6072684
EAN: 0681147061972
Varenr.: 3363007
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Paw Patrol - Fire Rescue - Zuma Rescue Fire Boat - Legesæt
139,95 kr
Til butik
Gå til Eurotoys
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Paw Patrol Fire Rescue Zuma
-20%160 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paw Patrol Brandredningskøretøj - Zuma (6072684)
160 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Paw Patrol Redningsbåd - Fire Rescue - Zuma Rescue Fire Boat
169,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Paw Patrol Fire Rescue Vehicle - Zuma
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paw Patrol Redningsbåd - Fire Rescue - Zuma Rescue Fire Boat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paw Patrol Redningsbåd - Fire Rescue - Zuma Rescue Fire Boat koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK74,38 kr113,38 krKøb
2Proshop DK102 kr141 krKøb
3Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
4Eurotoys160 kr160 krKøb
5Teknikproffset DK160 kr209 krKøb
6Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb
7Legekæden199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Paw Patrol Redningsbåd - Fire Rescue - Zuma Rescue Fire Boat

PriceData har fulgt prisen på Paw Patrol Redningsbåd - Fire Rescue - Zuma Rescue Fire Boat i 181 dage. Laveste pris i perioden er 74,38 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 74,38 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Paw Patrol Redningsbåd - Fire Rescue - Zuma Rescue Fire Boat. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Paw Patrol Redningsbåd - Fire Rescue - Zuma Rescue Fire Boat de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 202674,38 kr30,26 kr (29%)
26. apr. 2026104,64 kr
25. apr. 2026104 kr6 kr (6%)
22. apr. 202698 kr2 kr (2%)
21. apr. 202696 kr1 kr (1%)
20. apr. 202695 kr1 kr (1%)
19. apr. 202696 kr1 kr (1%)
17. apr. 202697 kr1 kr (1%)
15. apr. 202698 kr8 kr (8%)
4. mar. 2026106 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret