Gå til hovedindhold

Paw Patrol Redningsbil - Fire Rescue - Chase Rescue Fire Cruiser

Paw PatrolLegetøjEAN: 0681147061200
Pris fra 74,38 krtil 199,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 125,57 kr (63% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 22. maj

Sammenlign priser på Paw Patrol Redningsbil - Fire Rescue - Chase Rescue Fire Cruiser og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74.38 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paw Patrol Fire Rescue Vehicle - Chase
74,38 kr
Til butik
Paw Patrol Fire Rescue Vehicle - Chase billede

Produktspecifikationer

Mærke: Spin Master
Kategori: Biler og andre fartøjer
Farve: 1
Artikel nr.: PAW-6072641
EAN: 0681147061200
Varenr.: 24244612
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paw Patrol Fire Rescue: Chase Brandcruiser!
102 kr
Til butik
Paw Patrol Fire Rescue: Chase Brandcruiser! billede

Produktinformation

Legetøjspolitisæt Paw Patrol Fire Rescue: Chase Brandcruiser! indeholder et 18 cm køretøj med fungerende hjul, en Chase-figur i brandredningsudstyr og en affyrer til vandprojektiler. Tag den spændende verden fra PAW Patrol med hjem med denne actionfyldte Fire Rescue-cruiser, stylet som køretøjerne fra serien og designet til fantasifulde redningsmissioner. Læg vandprojektilerne i den vipbare affyringsrampe, og tryk på knappen for at skyde for interaktiv leg. Indeholder 1 køretøj, 1 figur og 2 projektiler 18 cm legetøjslastbil med ægte, fungerende hjul Chase-figur på over 5 cm i brandredningsudstyr Vipbar affyringsrampe med knapaktiveret affyring Plastkonstruktion i flerfarvet design Anbefalet alder: 3 år+ En sjov PAW Patrol kombination af legetøjskøretøj og figur, der tilføjer håndgribelig action til hvert eventyr.

Produktspecifikationer

Mærke: Paw Patrol
Kategori: Legetoejsbil
Artikel nr.: 6072641
EAN: 0681147061200
Varenr.: 3362984
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Paw Patrol - Fire Rescue Chase Rescue Fire Cruiser Legesæt
139,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paw Patrol Brandredningskøretøj - Chase (6072641)
150 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Paw Patrol Redningsbil - Fire Rescue - Chase Rescue Fire Cruiser
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paw Patrol Redningsbil - Fire Rescue - Chase Rescue Fire Cruiser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paw Patrol Redningsbil - Fire Rescue - Chase Rescue Fire Cruiser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK74,38 kr113,38 krKøb
2Proshop DK102 kr141 krKøb
3Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
4Teknikproffset DK150 kr199 krKøb
5Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Paw Patrol Redningsbil - Fire Rescue - Chase Rescue Fire Cruiser

PriceData har fulgt prisen på Paw Patrol Redningsbil - Fire Rescue - Chase Rescue Fire Cruiser i 182 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 74,38 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 55% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Paw Patrol Redningsbil - Fire Rescue - Chase Rescue Fire Cruiser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Paw Patrol Redningsbil - Fire Rescue - Chase Rescue Fire Cruiser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202674,38 kr26,38 kr (55%)
22. maj 202648 kr26,38 kr (35%)
2. maj 202674,38 kr4,37 kr (6%)
18. apr. 202678,75 kr18,25 kr (19%)
18. mar. 202697 kr18,25 kr (23%)
17. mar. 202678,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret