Gå til hovedindhold

Patton Electronics Patton SmartNode SN5600/4B/EUI - Router 2-port switch - 1GbE - VoIP-telefonadapter - væg-monterbar

Patton ElectronicsNetværkEAN: 0847840013704
Pris fra 7.923 krtil 8.736 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 813 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.877 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Patton SmartNode SN5600/4B/EUI - Router 2-port switch - 1GbE - VoIP-telefonadapter - væg-monterbar og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7923 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Patton SmartNode SN5600/4B/EUI Router 2-port switch Kabling
7.923 kr
Til butik
Patton SmartNode SN5600/4B/EUI Router 2-port switch Kabling billede

Produktinformation

Patton SmartNode SN5600/4B/EUI - Router 2-port switch - 1GbE - VoIP-telefonadapter - væg-monterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: SN5600/4B/EUI
EAN: 0847840013704
Varenr.: 1000869507
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patton Electronics Patton SmartNode - Router
8.704 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patton SmartNode SN5600/4B/EUI - Router 2-port switch - 1GbE - VoIP-telefonadapter - væg-monterbar
8.736 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patton SmartNode SN5600/4B/EUI - Router 2-port switch - 1GbE - VoIP-telefonadapter - væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Patton SmartNode SN5600/4B/EUI - Router 2-port switch - 1GbE - VoIP-telefonadapter - væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK7.923 kr7.923 krKøb
2Proshop DK8.704 kr8.704 krKøb
3CS MEGASTORE DK8.736 kr8.736 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Patton SmartNode SN5600/4B/EUI - Router 2-port switch - 1GbE - VoIP-telefonadapter - væg-monterbar

PriceData har fulgt prisen på Patton SmartNode SN5600/4B/EUI - Router 2-port switch - 1GbE - VoIP-telefonadapter - væg-monterbar i 119 dage. Laveste pris i perioden er 7.877 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 8.894 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.101 kr.

Den nuværende pris på 7.923 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Patton SmartNode SN5600/4B/EUI - Router 2-port switch - 1GbE - VoIP-telefonadapter - væg-monterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Patton SmartNode SN5600/4B/EUI - Router 2-port switch - 1GbE - VoIP-telefonadapter - væg-monterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20267.923 kr11 kr (0%)
28. maj 20267.934 kr12 kr (0%)
27. maj 20267.922 kr7 kr (0%)
25. maj 20267.929 kr19 kr (0%)
24. maj 20267.910 kr3 kr (0%)
23. maj 20267.907 kr23 kr (0%)
22. maj 20267.930 kr24 kr (0%)
20. maj 20267.954 kr6 kr (0%)
16. maj 20267.948 kr16 kr (0%)
15. maj 20267.932 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret