Gå til hovedindhold

Patriot Memory USB stik Patriot Tab300 64 GB USB 3.2 - mini aluminium, sølv

Patriot MemoryUSB-flashdrevEAN: 4711378426588
Pris fra 99 krtil 210 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73 kr 29. mar.

Sammenlign priser på USB stik Patriot Tab300 64 GB USB 3.2 - mini aluminium, sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Patriot Lifestyle TAB300 64GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv
99 kr
Til butik
Patriot Lifestyle TAB300 64GB USB 3.2 Gen 1 USB stick Sølv billede

Produktinformation

Patriot Lifestyle TAB300 - USB flashdrive - 64 GB - USB 3.2 Gen 1

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PSF64GT300DS3U
EAN: 4711378426588
Varenr.: 1002235059
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB stik Patriot Tab300 64 GB USB 3.2 - mini aluminium, sølv
169 kr
Til butik
USB stik Patriot Tab300 64 GB USB 3.2 - mini aluminium, sølv billede

Produktinformation

Hurtigt og kompakt USB stik til hverdag og arbejdePatriot Tab300 er et mini USB stik i sølvfarvet aluminium med 64 GB kapacitet. Det er skabt til dig, der vil have nem og pålidelig lagring af dokumenter, billeder og video - uden at fylde i lommen eller på nøgleringen. Med USB 3.2 Gen 1 får du læsehastigheder op til 120 MB/s, så filer åbnes og overføres hurtigt.Praktisk design i aluminiumDet slanke hus i aluminium giver et stilrent udtryk og gør USB stikket velegnet til daglig brug. Det indbyggede hul gør det let at fastgøre til nøglebundt eller taske, og den kompakte størrelse gør det nemt at have med overalt.Bred kompatibilitet og nem brugTab300 understøtter Windows 7/8/10/11, Mac OS 10.6 eller nyere samt Linux 2.4 eller nyere. Det fungerer som Plug and Play - sæt det i, og du er i gang.Kapacitet: 64 GBGrænseflade: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Læsehastighed: Op til 120 MB/sPlug and Play: JaFarve: SølvMål: H × B × D: 0,6 × 1,22 × 2,35 cmVægt: 3,3 gOperativsystemer: Windows 7/8/10/11, Mac OS 10.6+, Linux 2.4+Pakkens indhold: 1 stk....

Produktspecifikationer

Kategori: USB Stik
Vægt: 0.03g
EAN: 4711378426588
Varenr.: 1956159
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB stik Patriot Tab300 64 GB USB 3.2 - mini aluminium, sølv
189 kr
Til butik
USB stik Patriot Tab300 64 GB USB 3.2 - mini aluminium, sølv billede

Produktinformation

Hurtigt og kompakt USB stik til hverdag og arbejdePatriot Tab300 er et mini USB stik i sølvfarvet aluminium med 64 GB kapacitet. Det er skabt til dig, der vil have nem og pålidelig lagring af dokumenter, billeder og video - uden at fylde i lommen eller på nøgleringen. Med USB 3.2 Gen 1 får du læsehastigheder op til 120 MB/s, så filer åbnes og overføres hurtigt.Praktisk design i aluminiumDet slanke hus i aluminium giver et stilrent udtryk og gør USB stikket velegnet til daglig brug. Det indbyggede hul gør det let at fastgøre til nøglebundt eller taske, og den kompakte størrelse gør det nemt at have med overalt.Bred kompatibilitet og nem brugTab300 understøtter Windows 7/8/10/11, Mac OS 10.6 eller nyere samt Linux 2.4 eller nyere. Det fungerer som Plug and Play - sæt det i, og du er i gang.Kapacitet: 64 GBGrænseflade: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Læsehastighed: Op til 120 MB/sPlug and Play: JaFarve: SølvMål: H × B × D: 0,6 × 1,22 × 2,35 cmVægt: 3,3 gOperativsystemer: Windows 7/8/10/11, Mac OS 10.6+, Linux 2.4+Pakkens indhold: 1 stk.

Produktspecifikationer

Kategori: USB Stik
Vægt: 0.03g
EAN: 4711378426588
Varenr.: 1956159
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Patriot Lifestyle TAB300 - 64GB - USB Stick
210 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB stik Patriot Tab300 64 GB USB 3.2 - mini aluminium, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB stik Patriot Tab300 64 GB USB 3.2 - mini aluminium, sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK99 kr99 krKøb
2Boligcenter DK169 kr169 krKøb
3Vivas DK189 kr268 krKøb
4Proshop DK210 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB stik Patriot Tab300 64 GB USB 3.2 - mini aluminium, sølv

PriceData har fulgt prisen på USB stik Patriot Tab300 64 GB USB 3.2 - mini aluminium, sølv i 181 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for USB stik Patriot Tab300 64 GB USB 3.2 - mini aluminium, sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for USB stik Patriot Tab300 64 GB USB 3.2 - mini aluminium, sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202699 kr1 kr (1%)
22. maj 202698 kr1 kr (1%)
13. maj 202699 kr50 kr (34%)
12. maj 2026149 kr20 kr (16%)
10. maj 2026129 kr30 kr (30%)
9. maj 202699 kr14 kr (16%)
2. maj 202685 kr29 kr (25%)
1. maj 2026114 kr15 kr (12%)
30. apr. 2026129 kr44 kr (52%)
22. apr. 202685 kr44 kr (34%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret