Gå til hovedindhold

Parker IM-kuglepen | sort lak med detaljer i guld | medium spids med blå blæk | gaveæske

ParkerHåndarbejde og hobbyEAN: 3501179316666
Pris fra 205 krtil 229 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 24 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 188 kr 5. maj

Sammenlign priser på Parker IM-kuglepen | sort lak med detaljer i guld | medium spids med blå blæk | gaveæske og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 205 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Parker IM-kuglepen | sort lak med detaljer i guld | medium spids med blå blæk | gaveæske
205 kr
Til butik
Parker IM-kuglepen | sort lak med detaljer i guld | medium spids med blå blæk | gaveæske billede

Produktinformation

På en gang smart, poleret og professionel - PARKER IM-kuglepen er en ideel partner med ubegrænset potentiale. Den slanke tilspidsede form passer sømløst sammen med innovative design i en markant erklæring. Denne PARKER-pen er en mindeværdig gave med sit hus med intens sort lak, der er fremhævet med guldbelagte detaljer. Kuglepennens spids, der trækkes ind med et tilfredsstillende klik, og QUINKflow-blæk sikrer en enestående jævn og pålidelig skriveoplevelse. Hver detalje er raffineret for at give en skriveoplevelse, der er på en gang pålidelig og trofast mod PARKERs 125 år gamle tradition.

Produktspecifikationer

Mærke: Parker
Kategori: Skrive og Tegnevaerktoejer
Artikel nr.: 1931666
EAN: 3501179316666
Varenr.: 2982780
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Parker IM, Clips, Clip-on udtrækkelig kuglepen, Genopfyldelig, Blå, 1 stk, Mellem
229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Parker IM-kuglepen | sort lak med detaljer i guld | medium spids med blå blæk | gaveæske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Parker IM-kuglepen | sort lak med detaljer i guld | medium spids med blå blæk | gaveæske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK205 kr244 krKøb
2CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Parker IM-kuglepen | sort lak med detaljer i guld | medium spids med blå blæk | gaveæske

PriceData har fulgt prisen på Parker IM-kuglepen | sort lak med detaljer i guld | medium spids med blå blæk | gaveæske i 178 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 205 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 205 kr er 23% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Parker IM-kuglepen | sort lak med detaljer i guld | medium spids med blå blæk | gaveæske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Parker IM-kuglepen | sort lak med detaljer i guld | medium spids med blå blæk | gaveæske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026205 kr17 kr (9%)
5. maj 2026188 kr20 kr (12%)
23. jan. 2026168 kr13 kr (8%)
19. jan. 2026155 kr10 kr (6%)
15. jan. 2026165 kr10 kr (6%)
23. dec. 2025155 kr13 kr (8%)
18. dec. 2025168 kr13 kr (8%)
9. dec. 2025155 kr12 kr (8%)
8. dec. 2025143 kr12 kr (8%)
7. dec. 2025155 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret