Gå til hovedindhold

Parfums De Marly Feminine Meliora Eau De Parfum Spray 75 ml

Pris fra 2.076 krtil 2.289 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 213 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.853 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Parfums De Marly Feminine Meliora Eau De Parfum Spray 75 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2076 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Parfums de Marly Meliora EDP 75 ml
2.076 kr
Til butik
Parfums de Marly Meliora EDP 75 ml billede

Produktinformation

⭐ Sprudlende frugt–blomst-duft med solbær og roser · Blid musk og vanilje i basen · Elegant sillage i EDP-styrke En lys og levende eau de parfum, der åbner med saftige bær og en grøn, frisk kant, før den folder sig ud i et blødt blomsterhjerte. Kombinationen af luftige rosenblade og delikate hvide blomster giver en ren, feminin elegance, mens en pudret musk og cremet vanilje i bunden skaber en harmonisk, blød finish. Resultatet er en raffineret, let strålende duft, der føles både moderne og tidløs – oplagt til både dagsbrug og aftener, hvor du ønsker et sofistikeret aftryk. Duftprofil Top: Røde bær og solbær for et sprødt, saftigt førsteindtryk Hjerte: Rose og liljekonval, der tilfører lethed og florale facetter Bund: Blød hvid musk og cremet vanilje, som afrunder duften med varme og elegance Duftfamilie: Frugtig–blomstret Fordele Frisk og feminin signatur, der balancerer det livlige og det sofistikerede Eau de Parfum-konsistens for en klædelig sillage og god holdbarhed Alsidig til både hverdag, arbejde og festlige anledninger Elegant flakon med karakteristiske detaljer – smuk at have stående fremme Sådan bruger du den Påfør 2–4 sprays på pulspunkter (hals, håndled, brystkasse) med ca. 20 cm afstand. Undgå at gnide håndleddene mod hinanden – det kan ændre duftens udvikling. For ekstra holdbarhed kan du let spraye på tøj eller i hårets længder; undgå sarte stoffer som silke. Layer gerne over en neutral bodylotion for at forlænge duften. Tip til opbevaring Opbevar køligt og mørkt, væk fra direkte sol og varmekilder. Så bevarer du intensiteten og balancen i noterne i længere tid.

Produktspecifikationer

Kategori: Nicheparfumer
Størrelse: 75.00ml
Artikel nr.: 3700578502063
EAN: 3700578502063
Varenr.: 3700578502063
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Parfums De Marly Meliora Edp Spray
2.076 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Parfums De Marly Meliora Woman EDP (75ml)
-0%2.119 kr
Før 2.125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Parfums De Marly Meliora Woman EDP (75ml) billede

Produktinformation

Meliora er en Eau De Parfum til kvinder er en delikat cocktail af frugt og blomster, som fortryller med sin romantik. Topnoter af Røde Bær, Cassis og Solbær og hjertenoter af Lily Of The Valley, Rose og Ylang-Ylang. Bundnoter af Vanilje og Moskus. Parfumen er en romantisk, blomsteragtig og frugtagtig duft med forfriskende grønne blade. Dens optimisme følger dig, uanset hvor du vil hen. Du vækkes af solens varme stråler, du er fuld af energi og endnu en ubekymret sommerdag ligger foran dig. Ungdommelig og romantisk parfume med en blomsteragtig og frugtagtig duft Dens optimisme følger dig uanset hvor du vil hen Noter af Røde Bær, Cassis, Solbær, Rose, Ylang-Ylang, Vanilje og Moskus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 443g
Artikel nr.: NPM0001PV
EAN: 3700578502063
Varenr.: B073167
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Parfums De Marly Feminine Meliora Eau De Parfum Spray 75 ml
2.125 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Parfums de Marly Meliora Eau de Parfum - 75 ml
2.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Parfums De Marly Feminine Meliora Eau De Parfum Spray 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Parfums De Marly Feminine Meliora Eau De Parfum Spray 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK2.076 kr2.076 krKøb
2Proshop DK2.076 kr2.076 krKøb
3Bangerhead DK2.119 kr2.119 krKøb
4Lyko DK2.125 kr2.125 krKøb
5NordicFeel DK2.289 kr2.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Parfums De Marly Feminine Meliora Eau De Parfum Spray 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Parfums De Marly Feminine Meliora Eau De Parfum Spray 75 ml i 148 dage. Laveste pris i perioden er 1.853 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 2.125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.097 kr.

Den nuværende pris på 2.076 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Parfums De Marly Feminine Meliora Eau De Parfum Spray 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Parfums De Marly Feminine Meliora Eau De Parfum Spray 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20262.076 kr6 kr (0%)
1. maj 20262.082 kr229 kr (12%)
29. apr. 20261.853 kr21 kr (1%)
27. apr. 20261.874 kr107 kr (5%)
26. apr. 20261.981 kr138 kr (7%)
19. apr. 20262.119 kr6 kr (0%)
18. apr. 20262.125 kr6 kr (0%)
6. apr. 20262.119 kr6 kr (0%)
5. apr. 20262.125 kr6 kr (0%)
24. mar. 20262.119 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret