Gå til hovedindhold

Panzerglass Skærmbeskytter iPhone 15 Pro Max Ultra-Wide Fit EasyAligner 5711724028120 Modsvarer: N/A

PanzerGlassElektronikEAN: 5711724028120
Pris fra 160 krtil 279 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 119 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Panzerglass Skærmbeskytter iPhone 15 Pro Max Ultra-Wide Fit EasyAligner 5711724028120 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 160 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Ultrabred passform med Aligner -skyddsglas, iPhone 15 Pro Max.
160 kr
Til butik
PanzerGlass Ultrabred passform med Aligner -skyddsglas, iPhone 15 Pro Max. billede

Produktinformation

Skydda din telefon från vardagens faror med PanzerGlass™-skärmskydd. Det reptåliga och stötdämpande skärmskyddet tål även stötar och fall på hårt underlag, samt skador från vassa föremål i fickan. Skyddet har en smutsavvisande och antibakteriell yta som minskar fingeravtryck och dödar upp till 99,99 procent av alla vanliga ytbakterier. Det exceptionellt täckande Ultra-Wide Fit-skärmskyddet täcker hela framsidan av din telefon samtidigt som det ger plats för ett skyddsfodral. Skärmskyddet ger en perfekt och kristallklar bild. Skärmskyddet levereras i en återvinningsbar förpackning som är FSC-certifierad. En praktisk aligner-installationsram ingår för en enklare installation. Egenskaper: Kant till kant - täcker hela skärmen, Reptåligt, Enkel installation, Minimerar fingeravtryck, 100% touchkänslighet, Förlänger livslängden för din enhet, Ingår i produktpaketet: PanzerGlass-skärmskydd, Aligner-installationsram, Tvättduk, Rengöringsduk, Dammborttagningsetikett, Installationsinstruktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 15
EAN: 5711724028120
Varenr.: C47967
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskytter glas PanzerGlass til iPhone 15 Pro Max
169 kr
Til butik
Skærmbeskytter glas PanzerGlass til iPhone 15 Pro Max billede

Produktinformation

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform med EasyAligner - glas - rammefarve sort - for Apple iPhone 15 Pro MaxEr du klar til at vinke farvel til ridser og revner? Med den her skærmbeskytter fra PanzerGlass har hverdagens små ups'er, hovsa'er og åh-neeeeej'er ikke en chance. Skærmbeskytteren er 3 x mere ridsefast end tidligere modeller og holder både ridser, revner, slag og stød på sikker afstand af din skærm – vel at mærke uden at det går ud over telefonens funktionalitet og design. Glasset har endda en smudsafvisende belægning, der reducerer fedtfingre og snavs på skærmen.3x mere ridsefastEr 3x mere ridsefast end vores iPhone 14-skærmbeskytter og passer SÅ godt på din skærm, at ridserne nærmest ikke har en chance.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Ultra-Wide FitGiver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.100 % berøringsfølsomhedFøles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.EasyAligner medfølgerDen medfølgende EasyAligner gør det så nemt at sætte glasset på telefonen, at alle kan gøre det, selv de mest fummelfingrede.Ændrer ikke farve over tidSpecialdesignet til at undgå farveændringer over tid.Diamant styrkeDiamantstyrke varer – næsten – evigt, og det er vores abs...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.06g
EAN: 5711724028120
Varenr.: 1808134
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner
-27%189 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass Screen Protector iPhone 15 Pro Max | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner billede

Produktinformation

3x better scratch resistance = With triple the scratch resistance compared to our iPhone 14 version, this screen protector keeps your phone safer than ever before. FSC™-certified packaging = Comes in a box made of recyclable FSC™-certified paper. Ultra-Wide Fit = Covers the entire front surface of your device to provide a complete and clear view of your screen, while still leaving room for a case. Drop protection = Protects against crushing falls onto stone-hard pavements, unforgiving bathroom floors, and other device-smashing surfaces. Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. Easy installation = So easy to install you can do it even if you're all thumbs. Longer lifespan = Extends the lifetime of your device, enabling you to enjoy it longer and give it to others when you no longer need it yourself. 100% touch sensitivity = Feels like the original screen with 100% touch sensitivity. Incl. EasyAligner = Comes with an EasyAligner that makes installation so simple you can do it perfectly even if you're all thumbs. Anti-yellowing = Designed specifically to prevent yellowing, even after long time use. Diamond strength - strongest = Diamond strength is a device's best friend - and our absolute strongest screen protection glass. Crystal-clear view = So clear that you might not even notice it's there, well, not until your device tumbles to the ground and your screen doesn't crack. Fingerprint resistant = Repels oil and water, reducing traces of fingerprints as well as dirt, disinfectant gel and hand lotion. Original screen protector = What's the difference between the original PanzerGlass™ screen protector and other screen protectors? Try dropping your phone and you'll find out. Case friendly = Keeps your screen safe while still leaving room for a protective case.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobil Beskyttelsesglas
Artikel nr.: PANZER2812
EAN: 5711724028120
Varenr.: 3191378
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Apple iPhone 15 Pro Max
189 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskytter glas PanzerGlass til iPhone 15 Pro Max
189 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Apple iPhone 15 Pro Max
198 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
PanzerGlass iPhone 15 Pro Max
249,95 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Ultra-wide Fit Iphone 15 Pro Max
263 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Panzerglass Skærmbeskytter iPhone 15 Pro Max Ultra-Wide Fit EasyAligner 5711724028120 Modsvarer: N/A
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass Skærmbeskytter iPhone 15 Pro Max Ultra-Wide Fit EasyAligner 5711724028120 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass Skærmbeskytter iPhone 15 Pro Max Ultra-Wide Fit EasyAligner 5711724028120 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK160 kr209 krKøb
2Boligcenter DK169 kr169 krKøb
3Proshop DK189 kr228 krKøb
4Ultrashop189 kr189 krKøb
5Vivas DK189 kr258 krKøb
6CompuMail DK198 kr198 krKøb
7RedOffice Konpap249,95 kr249,95 krKøb
8Dustin DK263 kr349,25 krKøb
9InkClub DK279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panzerglass Skærmbeskytter iPhone 15 Pro Max Ultra-Wide Fit EasyAligner 5711724028120 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Panzerglass Skærmbeskytter iPhone 15 Pro Max Ultra-Wide Fit EasyAligner 5711724028120 Modsvarer: N/A i 187 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 29. november 2025), højeste er 189 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 160 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Panzerglass Skærmbeskytter iPhone 15 Pro Max Ultra-Wide Fit EasyAligner 5711724028120 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Panzerglass Skærmbeskytter iPhone 15 Pro Max Ultra-Wide Fit EasyAligner 5711724028120 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026160 kr1 kr (1%)
21. maj 2026161 kr1 kr (1%)
16. maj 2026162 kr1 kr (1%)
8. maj 2026161 kr1 kr (1%)
3. maj 2026160 kr1 kr (1%)
1. maj 2026161 kr1 kr (1%)
15. apr. 2026160 kr1 kr (1%)
11. apr. 2026161 kr8 kr (5%)
9. apr. 2026169 kr16 kr (9%)
8. apr. 2026185 kr16 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret