Gå til hovedindhold

PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - med fortrolighedsfilter - 10,9 eller 11 - rammefarve sort - for Apple 10.9-inch iPad 11-inch iPad Air (M2, M3) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

PanzerGlassElektronikEAN: 5715685012112
Pris fra 256 krtil 334 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (23% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 244 kr 29. maj

Sammenlign priser på PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - med fortrolighedsfilter - 10,9 eller 11 - rammefarve sort - for Apple 10.9-inch iPad 11-inch iPad Air (M2, M3) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 256 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Ultra-wide Fit Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4)
-0%256 kr
Før 256,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panzerglass Ultra-wide Fit Ipad 10th Gen, Ipad 11th Gen, Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) billede

Produktinformation

Privacy-filter begrænser indsyn fra siden, beskytter data på skærmen Hærdet glas modstår stød og ridser, beskytter skærmen Fuld Lim-overflade, boblefri pasform og tør påføring for hurtig installation Præcis pasform til iPad Air 11"-modeller, fuld skærmdækning Oleofobisk belægning og modstand mod fingeraftryk gør skærmen nem at rengøre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panzerglass
Kategori: Skærmbeskyttelse
Artikel nr.: P2833
EAN: 5715685012112
Varenr.: 5020025234
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Privacy Screen Protector iPad Air 11" | iPad 10.9'' | Ultra-Wide Fit
-21%259 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - med fortrolighedsfilter - 10,9 eller 11 - rammefarve sort - for Apple 10.9-inch iPad 11-inch iPad Air (M2, M3) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular
289 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Apple 10.9-inch iPad (10th generation) ¦ Apple 11-inch iPad Air (M2)
319 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass iPad 11" / 10,9" og Air 11" Privacy skærmbeskytter
329 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Apple 10.9-inch iPad (10th generation) ¦ Apple 11-inch iPad Air (M2)
334 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - med fortrolighedsfilter - 10,9 eller 11 - rammefarve sort - for Apple 10.9-inch iPad 11-inch iPad Air (M2, M3) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - med fortrolighedsfilter - 10,9 eller 11 - rammefarve sort - for Apple 10.9-inch iPad 11-inch iPad Air (M2, M3) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK256 kr342,25 krKøb
2Proshop DK259 kr298 krKøb
3CS MEGASTORE DK289 kr328 krKøb
4Ultrashop319 kr319 krKøb
5Komplett DK329 kr329 krKøb
6CompuMail DK334 kr334 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - med fortrolighedsfilter - 10,9 eller 11 - rammefarve sort - for Apple 10.9-inch iPad 11-inch iPad Air (M2, M3) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - med fortrolighedsfilter - 10,9 eller 11 - rammefarve sort - for Apple 10.9-inch iPad 11-inch iPad Air (M2, M3) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular i 183 dage. Laveste pris i perioden er 244 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 281 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 256 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - med fortrolighedsfilter - 10,9 eller 11 - rammefarve sort - for Apple 10.9-inch iPad 11-inch iPad Air (M2, M3) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - med fortrolighedsfilter - 10,9 eller 11 - rammefarve sort - for Apple 10.9-inch iPad 11-inch iPad Air (M2, M3) iPad A16 Wi-Fi, A16 Wi-Fi + Cellular de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026256 kr12 kr (5%)
29. maj 2026244 kr12 kr (5%)
27. maj 2026256 kr12 kr (5%)
24. maj 2026244 kr12 kr (5%)
23. maj 2026256 kr12 kr (5%)
13. maj 2026244 kr12 kr (5%)
1. maj 2026256 kr12 kr (5%)
29. apr. 2026244 kr12 kr (5%)
27. apr. 2026256 kr12 kr (5%)
26. apr. 2026244 kr12 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret