Gå til hovedindhold

Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Tab S8+, Samsung Galaxy Tab S9 Fe+, Samsung Galaxy Tab S9+

Pris fra 201,95 krtil 329 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 127,05 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 198,95 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Tab S8+, Samsung Galaxy Tab S9 Fe+, Samsung Galaxy Tab S9+ og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 201.95 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy Tab S10+, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9 FE+, Tab S9+
201,95 kr
Til butik
PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy Tab S10+, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9 FE+, Tab S9+ billede

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
Farve: 2
Artikel nr.: PAN000983
EAN: 5715685013300
Varenr.: 24806438
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Tab S8+, Samsung Galaxy Tab S9 Fe+, Samsung Galaxy Tab S9+
219 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse til tablet PanzerGlass Samsung Galaxy Tab S10+/S9 FE+/S9+/S8+/S7+ (Ultra-Wide Fit)
-4%229 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskyttelse til tablet PanzerGlass Samsung Galaxy Tab S10+/S9 FE+/S9+/S8+/S7+ (Ultra-Wide Fit) billede

Produktinformation

PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - glas - for Samsung Galaxy Tab S10+, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9 FE+, Tab S9+Præsenterer vores PanzerGlass skærmbeskytter, lavet af 60% glas. Børn elsker deres tablets. Men de skrammer, ridser, taber og smadrer også deres tablets. Sådan er det bare, og det er der ikke noget at gøre ved … eller jo, det er der faktisk: Med en skærmbeskytter fra PanzerGlass kan du holde hverdagens ups'er, hovsa'er og åh-neeeeej'er på sikker afstand af din skærm. Det hærdede glas fungerer som en diskret airbag, der beskytter din tablet mod alt fra skarpe bordkanter og stenhårde fortove til ivrige børnehænder, der slår ned i skærmen. Glasset har endda en smudsafvisende belægning med antibakteriel effekt, der reducerer fedtfingre og dræber op til 99,99 % af alle almindelige overfladebakterier.60% genanvendt glasSamme styrke. Genbrugsløsning. Denne skærmbeskytter er lavet af 60% genanvendt glas.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Ultra-Wide FitGiver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.100 % berøringsfølsomhedFøles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.KrystalklartSå gennemsigtig, at du måske ikke engang bemærker den – altså ikke før din enhed falder til jorden, og din skærm ikke revner.Afvisende...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.13g
EAN: 5715685013300
Varenr.: 1808825
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse til tablet PanzerGlass Samsung Galaxy Tab S10+/S9 FE+/S9+/S8+/S7+ (Ultra-Wide Fit)
-4%249 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Skærmbeskytter Samsung Galaxy Tab S10+, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9 FE+, Tab S9+
269 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Skærmbeskytter Samsung Galaxy Tab S10+, Tab S7+, Tab S8+, Tab S9 FE+, Tab S9+
280 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy Tab S7+/S8+/S9+/S9 FE+/S10+
299 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass Galaxy Tab S7+/S8+/S9+/S9 FE+/S10+ Skærmbeskytter
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Tab S8+, Samsung Galaxy Tab S9 Fe+, Samsung Galaxy Tab S9+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Tab S8+, Samsung Galaxy Tab S9 Fe+, Samsung Galaxy Tab S9+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK201,95 kr240,95 krKøb
2Dustin DK219 kr305,25 krKøb
3Boligcenter DK229 kr229 krKøb
4Vivas DK249 kr318 krKøb
5Ultrashop269 kr269 krKøb
6CompuMail DK280 kr280 krKøb
7Proshop DK299 kr338 krKøb
8Komplett DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Tab S8+, Samsung Galaxy Tab S9 Fe+, Samsung Galaxy Tab S9+

PriceData har fulgt prisen på Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Tab S8+, Samsung Galaxy Tab S9 Fe+, Samsung Galaxy Tab S9+ i 183 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 199 kr.

Den nuværende pris på 201,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Tab S8+, Samsung Galaxy Tab S9 Fe+, Samsung Galaxy Tab S9+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Panzerglass Ultra-wide Fit Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S7+, Samsung Galaxy Tab S8+, Samsung Galaxy Tab S9 Fe+, Samsung Galaxy Tab S9+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 2026201,95 kr17,05 kr (8%)
17. apr. 2026219 kr20,05 kr (10%)
15. apr. 2026198,95 kr20,05 kr (9%)
14. apr. 2026219 kr20,05 kr (10%)
10. apr. 2026198,95 kr20,05 kr (9%)
1. apr. 2026219 kr20,05 kr (10%)
31. mar. 2026198,95 kr20,05 kr (9%)
30. mar. 2026219 kr20,05 kr (10%)
17. mar. 2026198,95 kr20,05 kr (9%)
16. mar. 2026219 kr20,05 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret