Gå til hovedindhold

PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - film - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) 13-inch iPad Pro (M4)

PanzerGlassElektronikEAN: 5711724028366
Pris fra 169 krtil 299 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (43% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - film - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) 13-inch iPad Pro (M4) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 169 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse til iPad 13" - PanzerGlass GraphicPaper til iPad Air (M2/M3) og iPad Pro (M4)
-26%169 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskyttelse til iPad 13" - PanzerGlass GraphicPaper til iPad Air (M2/M3) og iPad Pro (M4) billede

Produktinformation

PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - film - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3); 13-inch iPad Pro (M4)Præsenterer vores opdaterede og prisvindende skærmbeskytter, GraphicPaper. Skærmbeskytteren er lavet af 100% genanvendt plastik. Den holder ikke blot slag, stød, ridser og revner på sikker afstand af din skærm, men giver dig også fornemmelsen af at tegne, skrive og arbejde på rigtigt papir.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Ultra-Wide FitGiver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case.Papir-lignende teksturEfterligner teksturen af papir, hvilket gør den velegnet til kreativt arbejde, skolearbejde, notater, skitser, tegninger eller blot surfing på internettet.Kompatibel med penBrug din digitale pen, som du plejer – du opdager ikke engang, at skærmbeskyttelsen er der.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.100 % berøringsfølsomhedFøles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.Platin styrkeEt af vores stærkeste glas til de enheder, som du simpelthen ikke kan leve uden.Afvisende over for fingeraftrykOlie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres.Kan anvendes sammen med en caseBeskytter din skærm, samtidig med at der plads til et cover.Generelt

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.11g
EAN: 5711724028366
Varenr.: 1813741
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse til iPad 13" - PanzerGlass GraphicPaper til iPad Air (M2/M3) og iPad Pro (M4)
-24%189 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskyttelse til iPad 13" - PanzerGlass GraphicPaper til iPad Air (M2/M3) og iPad Pro (M4) billede

Produktinformation

PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - film - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3); 13-inch iPad Pro (M4)Præsenterer vores opdaterede og prisvindende skærmbeskytter, GraphicPaper. Skærmbeskytteren er lavet af 100% genanvendt plastik. Den holder ikke blot slag, stød, ridser og revner på sikker afstand af din skærm, men giver dig også fornemmelsen af at tegne, skrive og arbejde på rigtigt papir.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Ultra-Wide FitGiver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case.Papir-lignende teksturEfterligner teksturen af papir, hvilket gør den velegnet til kreativt arbejde, skolearbejde, notater, skitser, tegninger eller blot surfing på internettet.Kompatibel med penBrug din digitale pen, som du plejer – du opdager ikke engang, at skærmbeskyttelsen er der.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.100 % berøringsfølsomhedFøles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.Platin styrkeEt af vores stærkeste glas til de enheder, som du simpelthen ikke kan leve uden.Afvisende over for fingeraftrykOlie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres.Kan anvendes sammen med en caseBeskytter din skærm, samtidig med at der plads til et cover.GenereltBeregnet til: TabletBeskyttelse: RidseresistentpletsikkerfingeraftrykssikkerstødresistentProduktmateriale: 100% genanvendeligt plastikProdukttype: Skærmbeskytter - filmDiverseEgenskaber: Brug med omhuOverensstemmelsesstandarder: FSCOplysninger om kompatibilitetDesignet for: Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) | Apple 13-inch iPad Pro (M4)...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.11g
EAN: 5711724028366
Varenr.: 1813741
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Skærmbeskytter Apple 13-inch iPad Air (M2) ¦ Apple 13-inch iPad Pro (M4)
199 kr
Til butik
PanzerGlass Skærmbeskytter Apple 13-inch iPad Air (M2) ¦ Apple 13-inch iPad Pro (M4) billede

Produktinformation

Opdag den ultimative beskyttelse til din Apple 13-inch iPad Air M2 og Apple 13-inch iPad Pro M4 med PanzerGlass Skærmbeskytter. Dette premium tilbehør er designet til at beskytte din enhed mod ridser, stød og almindelig slidtage, så du kan fokusere på det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse til iPad & Tablet
EAN: 5711724028366
Varenr.: 98134
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Skærmbeskytter Apple 13-inch iPad Air (M2) ¦ Apple 13-inch iPad Pro (M4)
205 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - film - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) 13-inch iPad Pro (M4)
259 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass iPad Pro 13" GraphicPaper Skærmbeskytter
279 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass GraphicPaper® Screen Protector iPad Air 13'' (2024) | iPad Pro 13'' (2024) | Ultra-Wide
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - film - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) 13-inch iPad Pro (M4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - film - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) 13-inch iPad Pro (M4) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK169 kr169 krKøb
2Vivas DK189 kr258 krKøb
3Ultrashop199 kr199 krKøb
4CompuMail DK205 kr205 krKøb
5CS MEGASTORE DK259 kr298 krKøb
6Komplett DK279 kr279 krKøb
7Proshop DK299 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - film - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) 13-inch iPad Pro (M4)

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - film - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) 13-inch iPad Pro (M4) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 196 kr.

Den nuværende pris på 169 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - film - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) 13-inch iPad Pro (M4). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for PanzerGlass - Skærmbeskytter for tablet - ultrabred pasform - film - for Apple 13-inch iPad Air (M2, M3) 13-inch iPad Pro (M4) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026169 kr30 kr (15%)
28. apr. 2026199 kr6 kr (3%)
27. apr. 2026205 kr6 kr (3%)
24. apr. 2026199 kr6 kr (3%)
23. apr. 2026205 kr6 kr (3%)
8. apr. 2026199 kr6 kr (3%)
7. apr. 2026205 kr6 kr (3%)
22. mar. 2026199 kr6 kr (3%)
21. mar. 2026205 kr6 kr (3%)
13. mar. 2026199 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret