Gå til hovedindhold

PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd generation)

Pris fra 79 krtil 149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd generation) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse glas - PanzerGlass SAFE. til iPhone 6/6s/7/8/SE (2./3. gen) - sort/transparent
-28%79 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskyttelse glas - PanzerGlass SAFE. til iPhone 6/6s/7/8/SE (2./3. gen) - sort/transparent billede

Produktinformation

SAFE. by PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - glas - rammefarve sort - for Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd generation)Beskyt din telefon mod uheld på dansegulvet, selfies, der går galt, fummelfingeruheld og revner i skærmen med en original skærmbeskyttelse fra SAFE. by PanzerGlass️. Det hærdede glas fungerer som en diskret airbag, der beskytter din telefon ved at absorbere stød og give en høj grad af beskyttelse mod ridser uden at gå på kompromis med enhedens funktionalitet og udseende. Den cover-venlige pasform, der går fra kant til kant, dækker skærmen fuldstændig og er designet til at fungere sammen med de fleste covers.Edge-to-EdgeDen covervenlige pasform fra kant til kant dækker skærmen fuldstændig og er designet til at fungere sammen med de fleste covers.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.Afvisende over for fingeraftrykOlie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres.Original skærmbeskytterHvordan adskiller den originale skærmbeskyttelse fra PanzerGlass sig fra andre skærmbeskyttelser? Prøv at tabe din telefon – så finder du ud af det.Kan anvendes sammen med en caseBeskytter din skærm, samtidig med at der plads til et cover.GenereltBelægning: OleofobiskBeregnet til: MobiltelefonBeskyttelse: RidseresistentfingeraftrykssikkerdropbeskyttelsestødresistentBredde: 6.18 cmHøjde: 13.34 cmProduktmat...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.07g
EAN: 5711724950070
Varenr.: 1813081
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd generation)
84 kr
Til butik
PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd generation) billede

Produktinformation

Edge-to-Edge, Den covervenlige pasform fra kant til kant dækker skærmen fuldstændig og er designet til at fungere sammen med de fleste covers. Ridsefast, Beskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer. Stødabsorberende, Beskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen. Nem installation, Så nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre. Afvisende over for fingeraftryk, Olie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres. Original skærmbeskytter, Hvordan adskiller den originale skærmbeskyttelse fra PanzerGlass sig fra andre skærmbeskyttelser? Prøv at tabe din telefon – så finder du ud af det. Kan anvendes sammen med en case, Beskytter din skærm, samtidig med at der plads til et cover. Avsedd för: Mobiltelefon, Beläggning: Oleofob, Bredd: 6.18 cm, Designat för: Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tum), SE (3rd generation), SE (andra generationen), Egenskaper: Användning med fall, Emballagets bredd: 10.8 cm, Emballagets djup: 1.7 cm, Emballagets höjd: 19.5 cm, Emballagets vikt: 58 g, Grovlek: 0.66 mm, Höjd: 13.34 cm, Produktmaterial: Härdat glas, Ramfärg: Svart, Skydd: Reptålig, fingeravtrycksresistent, droppskydd, stötsäkert, Typ av produkt: Skärmskydd - glas, Vikt: 18 g.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 6/6S
EAN: 5711724950070
Varenr.: C65918
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd genera
89 kr
Til butik
SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd genera billede

Produktinformation

SAFE by PanzerGlass Skærmbeskytter - Sort Transparent Beskyttelse møder stil med SAFE by PanzerGlass Skærmbeskytter til Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3. generation). Denne skærmbeskytter er designet til at beskytte di...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5711724950070
Varenr.: 40363
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd generation)
93 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse glas - PanzerGlass SAFE. til iPhone 6/6s/7/8/SE (2./3. gen) - sort/transparent
-23%99 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE by PanzerGlass Screen Protector Apple iPhone 8 | 7 | 6 | 6s | SE (2020/2022) | Edge-to-Edge
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd generation) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd generation) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK79 kr79 krKøb
2Teknikproffset DK84 kr133 krKøb
3Ultrashop89 kr89 krKøb
4CompuMail DK93 kr93 krKøb
5Vivas DK99 kr168 krKøb
6Proshop DK149 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd generation)

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd generation) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 89 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd generation). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Skærmbeskytter Sort Transparent Apple iPhone 6, 6s, 7, 8 (4.7 tommer), SE (2. generation), SE (3rd generation) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202679 kr10 kr (11%)
19. maj 202689 kr
18. maj 202689,95 kr
16. maj 202689 kr10 kr (13%)
5. maj 202679 kr5 kr (6%)
15. apr. 202684 kr1 kr (1%)
11. apr. 202685 kr4 kr (4%)
8. apr. 202689 kr
7. apr. 202689,95 kr
22. mar. 202689 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret