Gå til hovedindhold

Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15 Pro/15 Pro Max 5711724011375 Modsvarer: N/A

PanzerGlassElektronikEAN: 5711724011375
Pris fra 99 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89,95 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15 Pro/15 Pro Max 5711724011375 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kameralinsebeskytter PanzerGlass PicturePerfect til iPhone 15 Pro/15 Pro Max - Sort
99 kr
Til butik
Kameralinsebeskytter PanzerGlass PicturePerfect til iPhone 15 Pro/15 Pro Max - Sort billede

Produktinformation

PanzerGlass PicturePerfect for Apple 15 Pro/15 Pro Max - BlackNye smartphones er udstyret med ultramoderne kameraer, men selv den mest avancerede kamerateknologi kan intet stille op imod ridser eller revner i kameralinserne. Har du først fået en af dem, vil den som et permanent ar pryde dine fremtidige billeder. Med PanzerGlass PicturePerfect kameralinsebeskytteren er dine linser beskyttet mod ridsende nøgler i lommen, skarpe bordkanter, stenhårde fortove og andre små uheld, der kan ødelægge dem. Og hvis du er bekymret for billedkvaliteten, kan du tage det helt roligt: Kameralinsebeskytteren påvirker hverken skarpheden, dybden eller farverne på dine billeder – den giver dig bare lidt mere ro i maven.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.KameralinsebeskyttelseBeskytter dine hightech kameralinser uden at påvirke billedkvaliteten.Høj billedkvalitetLavet af hærdet glas, der er så krystalklart, at dine kameralinser ser lige igennem det og tager lige så fremragende billeder som altid.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.Platin styrkeEt af vores stærkeste glas til de enheder, som du simpelthen ikke kan leve uden.Afvisende over for fingeraftrykOlie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres.GenereltBeregnet til: MobiltelefonBeskyttelse: RidseresistentgulningsbeskyttelsestødresistentfingeraftryksresistentProduktmateriale: GlasProdukttype: Objek...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Tablets
Vægt: 0.02g
EAN: 5711724011375
Varenr.: 1830329
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass PicturePerfect for Apple 15 Pro/15 Pro Max - Black
112 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass PicturePerfect for Apple 15 Pro/15 Pro Max - Black
119 kr
Til butik
PanzerGlass PicturePerfect for Apple 15 Pro/15 Pro Max - Black billede

Produktinformation

PanzerGlass PicturePerfect til Apple 15 Pro/15 Pro Max - Sort Oplev den ultimative beskyttelse med PanzerGlass PicturePerfect til din Apple 15 Pro/15 Pro Max. Dette førsteklasses skærmbeskyttelse kombinerer en højkvalitets glasoverflade med en fantastis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5711724011375
Varenr.: 44566
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kameralinsebeskytter PanzerGlass PicturePerfect til iPhone 15 Pro/15 Pro Max - Sort
119 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass PicturePerfect Camera Lens Protector iPhone 15 Pro | 15 Pro Max
149 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15 Pro/15 Pro Max 5711724011375 Modsvarer: N/A
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15 Pro/15 Pro Max 5711724011375 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15 Pro/15 Pro Max 5711724011375 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK99 kr99 krKøb
2CompuMail DK112 kr112 krKøb
3Ultrashop119 kr119 krKøb
4Vivas DK119 kr188 krKøb
5Proshop DK149 kr188 krKøb
6InkClub DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15 Pro/15 Pro Max 5711724011375 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15 Pro/15 Pro Max 5711724011375 Modsvarer: N/A i 180 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15 Pro/15 Pro Max 5711724011375 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15 Pro/15 Pro Max 5711724011375 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202699 kr9,05 kr (10%)
18. apr. 202689,95 kr22,05 kr (20%)
8. apr. 2026112 kr22,05 kr (25%)
27. mar. 202689,95 kr22,05 kr (20%)
26. mar. 2026112 kr22,05 kr (25%)
13. mar. 202689,95 kr22,05 kr (20%)
10. mar. 2026112 kr22,05 kr (25%)
8. mar. 202689,95 kr22,05 kr (20%)
7. mar. 2026112 kr22,05 kr (25%)
14. feb. 202689,95 kr22,05 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret