Gå til hovedindhold

Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15/15 Plus 5711724011368 Modsvarer: N/A

PanzerGlassElektronikEAN: 5711724011368
Pris fra 90 krtil 159 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89,95 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15/15 Plus 5711724011368 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass PicturePerfect -kamerans linsskydd, iPhone 15 / 15 Plus
90 kr
Til butik
PanzerGlass PicturePerfect -kamerans linsskydd, iPhone 15 / 15 Plus billede

Produktinformation

De senaste smarttelefonerna har allt mer kraftfulla kamerasystem, vars avancerade teknik dock inte betyder något om kamerans linser blir repiga eller går sönder. Med PanzerGlass™ PicturePerfect-kamerans linsskydd är dina kameralinser skyddade mot stötar, slag och repor, till exempel från nycklar i fickan. Linsskyddet förvränger inte kamerans bild, så du kan njuta av alla dina kamerafunktioner som vanligt. PicturePerfect Camera Lens Protector är designad för att förlänga livslängden på din enhet och levereras i en FSC-certifierad återvinningsbar förpackning. Egenskaper: Repfri, Stöttålig, Förlänger enhetens livslängd, I förpackningen: PanzerGlass PicturePerfect-linsskydd, Rengöringsduk, Mikrofiberduk, Dammavlägsningsetikett, Installationsguide.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 15
EAN: 5711724011368
Varenr.: C47952
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PANZERGLASS PICTUREPERFECT KAMERALINSEBESKYTTER IPHONE 15 | 15 PLUS
135 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass PicturePerfect Camera Lens Protector iPhone 15 | 15 Plus
149 kr
Til butik
PanzerGlass PicturePerfect Camera Lens Protector iPhone 15 | 15 Plus billede

Produktinformation

FSC™-certified packaging = Comes in a box made of recyclable FSC™-certified paper. Camera lens protection = Protects your high-tech camera lenses without affecting the quality of your photos. Photo quality = Doesn't affect the clarity of your lenses nor the quality of your photos - but just gives you a bit more peace of mind. Scratch resistant = Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life. Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. Easy installation = So easy to install you can do it even if you're all thumbs. Platinum strength - stronger = One of our strongest glasses for those devices that you just can't live without. Fingerprint resistant = Repels oil and water, reducing traces of fingerprints as well as dirt, disinfectant gel and hand lotion.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobil Beskyttelsesglas
Artikel nr.: PANZER1136
EAN: 5711724011368
Varenr.: 3191345
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15/15 Plus 5711724011368 Modsvarer: N/A
159 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass CP iPhone 15 / 15 Plus Linsebeskytter
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15/15 Plus 5711724011368 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15/15 Plus 5711724011368 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK90 kr139 krKøb
2CompuMail DK135 kr135 krKøb
3Proshop DK149 kr188 krKøb
4InkClub DK159 kr159 krKøb
5Komplett DK159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15/15 Plus 5711724011368 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15/15 Plus 5711724011368 Modsvarer: N/A i 173 dage. Laveste pris i perioden er 89,95 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 126 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 107 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15/15 Plus 5711724011368 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Panzerglass PicturePerfect Linsebeskyttelse iPhone 15/15 Plus 5711724011368 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202690 kr
14. apr. 202689,95 kr
13. apr. 202690 kr
27. mar. 202689,95 kr36,05 kr (29%)
26. mar. 2026126 kr36,05 kr (40%)
8. mar. 202689,95 kr36,05 kr (29%)
7. mar. 2026126 kr36,05 kr (40%)
19. feb. 202689,95 kr10 kr (10%)
14. feb. 202699,95 kr26,05 kr (21%)
13. feb. 2026126 kr26,05 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret