Gå til hovedindhold

Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 Pro 5715685002465 Modsvarer: N/A

PanzerGlassElektronikEAN: 5715685002465
Pris fra 179 krtil 299 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 120 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 5. maj

Sammenlign priser på Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 Pro 5715685002465 Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Skærmbeskyttelse Privacy - iPhone 16 Pro - Ultra Wide Fit
179 kr
Til butik
PanzerGlass Skærmbeskyttelse Privacy - iPhone 16 Pro - Ultra Wide Fit billede

Produktinformation

PanzerGlass® Skærmbeskyttelse Privacy - iPhone 16 Pro - Ultra Wide Fit, Beskyt dine private oplysninger og din iPhone 16 Pro med PanzerGlass® Privacy Screen Protection. Denne avancerede skærmbeskyttelse holder ikke kun dine personlige beskeder, bankoplysninger og PIN-koder skjult for nysgerrige øjne, men giver også et robust forsvar mod ridser, fald og hverdagens påvirkninger. Uanset om du er på farten, på kaffebar eller arbejder på kontoret, holder PanzerGlass® Privacy din skærm sikker. Ultimativt privatliv og overlegen beskyttelse kombineret, Det specialdesignede privatlivsfilter sikrer, at dit skærmindhold er stort set usynligt for alle, der sidder ved siden af dig. Det gør, at du trygt kan se følsomme oplysninger uden at bekymre dig om tilskuere. Derudover fungerer skærmbeskyttelsen som en hård barriere mod ridser, stød og utilsigtede fald, hvilket sikrer, at din enhed forbliver i perfekt stand. Ultra bred pasform: Komplet dækning og sømløs beskyttelse, Med sit ultrabrede design dækker PanzerGlass® Privacy Screen Protector hele forsiden af din iPhone 16 Pro og giver kant-til-kant-beskyttelse uden at gå på kompromis med stilen. Designet sikrer også kompatibilitet med de fleste telefonkasser og giver en perfekt blanding af privatliv, sikkerhed og elegant udseende. Pletfri belægning: En klar og privat skærm, Udstyret med en pletfri belægning reducerer denne beskytter fingeraftryk, fedt og pletter og holder din skærm ren og klar. Nyd en uberørt seeroplevelse med en skærm, der forbliver privat og pletfri, selv ved daglig brug. Hvorfor vælge PanzerGlass® Privacy Screen Protection til iPhone 16 Pro?, Privatlivsfilter: Holder kun dit skærmindhold synligt for dig og beskytter dine personlige oplysninger mod nysgerrige øjne. Modstandsdygtig over for ridser og slag: Beskytter mod hverdagens ridser, fald og stød, så din skærm forbliver fejlfri. Ultra bred pasform: Giver fuld dækning fra kant til kant for omfattende skærmbeskyttelse og sikrer samtidig kompatibilitet med tasker. Pletfri belægning: Minimerer fingeraftryk og pletter for en ren, klar og privat skærm. Forbedr din iPhone 16 Pro med PanzerGlass® Privacy Screen Protection, og nyd det bedste fra begge verdener: uovertruffent privatliv og overlegen beskyttelse mod hverdagens ulykker. Bestil din PanzerGlass® Privacy Screen Protector til iPhone 16 Pro i dag, og oplev det ultimative inden for privatliv, beskyttelse og stil!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685002465
Varenr.: D00494
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskyttelse PanzerGlass Privacy til iPhone 16 Pro 6,3 - Ultra?Wide Fit
-8%219 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskyttelse PanzerGlass Privacy til iPhone 16 Pro 6,3 - Ultra?Wide Fit billede

Produktinformation

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform med EasyAligner - glas - med fortrolighedsfilter - rammefarve sort - for Apple iPhone 16 Pro 6.3"Private beskeder. Netbank. Pinkoder. Arbejdsmails. Med den her skærmbeskytter fra PanzerGlass lavet af 60 % genanvendt glas er det slut med at bekymre dig om nysgerrige blikke fra folk, der sidder ved siden af dig på toget, i bussen eller på caféen. Det særlige privatlivsfilter skjuler nemlig indholdet af din skærm for alle andre end den, der sidder direkte foran skærmen: dig! Glasset har endda en smudsafvisende belægning, der reducerer fedtfingre og snavs.60% genanvendt glasSamme styrke. Genbrugsløsning. Denne skærmbeskytter er lavet af 60% genanvendt glas.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Med privatlivsfilterSkjuler indholdet af din skærm for alle, der sidder ved siden af dig, fx på toget eller caféen. Indholdet er kun synligt for den, der sidder direkte foran skærmen: dig!Ultra-Wide FitGiver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Nem installationSå nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.100 % berøringsfølsomhedFøles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed.EasyAligner medfølgerDen medfølgende EasyAligner gør det så nemt...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.06g
EAN: 5715685002465
Varenr.: 1818063
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass iPhone 16 Pro Privacy skærmbeskytter
229 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskyttelse PanzerGlass Privacy til iPhone 16 Pro 6,3 - Ultra?Wide Fit
-8%239 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Privacy Screen Protector Apple iPhone 16 Pro 6.3 | Ultra-Wide Fit
249 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Privacy Screen Protector Apple iPhone 16 Pro 6.3" | Ultra-Wide Fit
262 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Ultra-wide Fit Privacy Iphone 16 Pro
-0%281 kr
Før 281,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Privacy Screen Protector iPhone 16 Pro | Ultra-Wide Fit
299 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 Pro 5715685002465 Modsvarer: N/A
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 Pro 5715685002465 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 Pro 5715685002465 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK179 kr228 krKøb
2Boligcenter DK219 kr219 krKøb
3Komplett DK229 kr229 krKøb
4Vivas DK239 kr308 krKøb
5Ultrashop249 kr249 krKøb
6CompuMail DK262 kr262 krKøb
7Dustin DK281 kr367,25 krKøb
8Proshop DK299 kr338 krKøb
9InkClub DK299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 Pro 5715685002465 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 Pro 5715685002465 Modsvarer: N/A i 142 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 Pro 5715685002465 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Panzerglass PanzerGlass UWF Privacy Skærmbeskytter iPhone 16 Pro 5715685002465 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026179 kr30 kr (14%)
28. maj 2026209 kr1 kr (0%)
23. maj 2026210 kr1 kr (0%)
21. maj 2026211 kr1 kr (0%)
19. maj 2026212 kr1 kr (0%)
14. maj 2026211 kr1 kr (0%)
7. maj 2026210 kr51 kr (32%)
5. maj 2026159 kr10 kr (6%)
4. feb. 2026169 kr10 kr (6%)
2. feb. 2026159 kr10 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret