Gå til hovedindhold

Panzerglass - Iphone 16 6.1'' - 3-i-1 Cover Beskyttelsessæt

PanzerGlassMobiltelefon – coversEAN: 5715685003387
Pris fra 346 krtil 529 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 183 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Panzerglass - Iphone 16 6.1'' - 3-i-1 Cover Beskyttelsessæt og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 346 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass iPhone 16 6.1'' 3-i-1 beskyttelsespakke
346 kr
Til butik
PanzerGlass iPhone 16 6.1'' 3-i-1 beskyttelsespakke billede

Produktinformation

Fortjener din telefon det bedste af det bedste? Gør du? Det synes vi i hvert fald! Derfor har vi sammensat denne ultimative 3-i-1-beskyttelsespakke til dig og alle andre telefonelskere! Du får et MagSafe-kompatibelt HardCase, en Ultra-Wide Fit-skærmbeskytter og en HoopsTM-kameralinsebeskytter med en gennemsigtig ramme, der holder alt fra ridser og revner til stød og slag på sikker afstand af din telefon. Og som om det ikke var nok, har skærmbeskyttelsen endda en smudsafvisende belægning, der reducerer fedtede fingre og snavs på skærmen. Den gennemsigtige HardCase er testet til at modstå flere fald fra 4,8 meters højde, også kaldet 4 x Military Grade Standard. Bagsiden er lavet af 100 % genbrugsplast og udstyret med en magnetisk ring, som gør det nemmere at bruge telefonen med én hånd. Skærmbeskyttelsen er lavet af 60 % genbrugsglas og fungerer som en diskret airbag, der beskytter din skærm mod hverdagens små uheld. Og HoopsTM-kameralinsebeskytteren? Ja, den passer til dine linser, så hverken ridser eller revner ødelægger dine smukke billeder. Beskyttelsespakken kan forlænge din telefons levetid, så du en dag kan give den videre til en anden, som vil elske den lige så højt som dig. Det er ren telefonkærlighed - og en måde at bidrage til en mere bæredygtig fremtid på! En anden er at bruge mindre emballage: I 2024 reducerede vi mængden af papir i vores emballage med 66%*, og vi fortsætter selvfølgelig med at levere alle produkter i genanvendelige FSC&trade️-mærkede kasser. Installationen er en leg: Installer skærmbeskyttelsen med den medfølgende EasyAligner, der er lavet af 100 % genbrugsplast, placer HoopsTM på kameralinserne, og klik HardCase fast på telefonen. Og hvis du har brug for yderligere installationstips, skal du bare følge trin-for-trin-guiden eller scanne QR-koden for at se installationsvideoen. Når alt er på plads, er det slut med at frygte synet af din telefon på vej mod asfalten. Det sker måske aldrig, men hvis det gør, vil du fortryde, at du ikke klikkede på "Læg i kurv". Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685003387
Varenr.: D00918
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Iphone 16 6.1'' - 3-i-1 Cover Beskyttelsessæt
349,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Beskyttelsescover Apple iPhone 16
504 kr
Til butik
PanzerGlass Beskyttelsescover Apple iPhone 16 billede

Produktinformation

PanzerGlass - 3-i-1 beskyttelsespakke - bagsidecover til mobiltelefon - ultra-bred pasform med EasyAligner - MagSafe-kompatibilitet - polyetylen tereftalat (PET), genbrugt plastik - med skærmbeskytter og objektivbeskytter - for Apple iPhone 16

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Artikel nr.: B1291+2861+1283
EAN: 5715685003387
Varenr.: 1002397040
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass 3-in-1 Protection Bundle iPhone 16
529 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass - Iphone 16 6.1'' - 3-i-1 Cover Beskyttelsessæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panzerglass - Iphone 16 6.1'' - 3-i-1 Cover Beskyttelsessæt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK346 kr395 krKøb
2Gucca.dk349,95 kr349,95 krKøb
3CompuMail DK504 kr504 krKøb
4Proshop DK529 kr568 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panzerglass - Iphone 16 6.1'' - 3-i-1 Cover Beskyttelsessæt

PriceData har fulgt prisen på Panzerglass - Iphone 16 6.1'' - 3-i-1 Cover Beskyttelsessæt i 27 dage. Den nuværende pris er 346 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Panzerglass - Iphone 16 6.1'' - 3-i-1 Cover Beskyttelsessæt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Panzerglass - Iphone 16 6.1'' - 3-i-1 Cover Beskyttelsessæt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026346 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret