Gå til hovedindhold

PanzerGlass Eyecare - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - rammefarve sort - for Apple iPhone 16 Pro

PanzerGlassSkærmbeskyttelseEAN: 5715685002557
Pris fra 209,95 krtil 280 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 70,05 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass Eyecare - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - rammefarve sort - for Apple iPhone 16 Pro og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Iphone 16 Pro - Eyecare Skærmbeskyttelse - Ultra Wide
209,95 kr
Til butik
Panzerglass - Iphone 16 Pro - Eyecare Skærmbeskyttelse - Ultra Wide billede

Produktinformation

Anti-reflective og anti-blue light? Tjek! Beskyttelse mod ridser og revner? Tjek! Lavet af 60 %...

Produktspecifikationer

Mærke: panzerglass
Kategori: elektronik|mobiltelefoner og tilbehør|mobil skærmbeskyttelse
EAN: 5715685002557
Varenr.: 685085
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass EyeCare Skærmbeskyttelse - iPhone 16 Pro - Ultra bred pasform
219 kr
Til butik
PanzerGlass EyeCare Skærmbeskyttelse - iPhone 16 Pro - Ultra bred pasform billede

Produktinformation

PanzerGlass® EyeCare Skærmbeskyttelse - iPhone 16 Pro - Ultra Wide Fit, Beskyt dine øjne og din iPhone 16 Pro med den avancerede PanzerGlass® EyeCare Screen Protection. Denne specialiserede skærmbeskyttelse tilbyder banebrydende teknologi til at reducere blænding, filtrere skadeligt blåt lys og give overlegen modstandsdygtighed over for ridser og stød, hvilket giver dig det ultimative forsvar for både din enhed og dit syn. EyeCare-beskyttelse: Forbedret sikkerhed for dine øjne og din skærm, PanzerGlass® EyeCare Screen Protector er designet til at minimere refleksioner fra sollys og kunstig belysning, hvilket sikrer, at din skærm forbliver klar og let at læse i ethvert miljø. Den reducerer udledningen af blåt lys, som kan forårsage overanstrengelse af øjnene, træthed og ubehag, hvilket gør den perfekt til længerevarende skærmtid. Anti-reflekterende og anti-blåt lys: Krystalklart udsyn med øjenbeskyttelse, Udstyret med antireflekterende egenskaber minimerer denne skærmbeskytter blænding, så du kan se din skærm tydeligt uden distraktioner. Antiblåt lys-filteret arbejder kontinuerligt på at reducere de skadelige virkninger af blåt lys på dine øjne, hvilket giver komfort ved længere tids brug af skærmen. Ridse- og stødsikker: Robust beskyttelse af din enhed, Denne beskyttelse beskytter ikke kun dine øjne, men den beskytter også din iPhone 16 Pro mod ridser, stød og daglig brug. Med sin ultrabrede pasform dækker den hele skærmen og giver beskyttelse fra kant til kant, samtidig med at den bevarer din enheds slanke udseende. Hvorfor vælge PanzerGlass® EyeCare skærmbeskyttelse til iPhone 16 Pro?, Anti-reflekterende: Reducerer refleksioner fra sollys og kunstigt lys, så din skærm forbliver synlig og klar. Specialiseret øjenpleje: Filtrerer skadeligt blåt lys for at beskytte dine øjne mod overanstrengelse og træthed. Ridse- og stødsikkert: Giver overlegen beskyttelse mod hverdagens ridser, fald og stød. Ultra bred pasform: Dækker hele skærmen og giver omfattende beskyttelse uden at gå på kompromis med stilen. Opgrader din iPhone 16 Pro med PanzerGlass® EyeCare Screen Protection, og nyd en klarere og mere behagelig synsoplevelse. Beskyt din skærm og dit syn med denne skærmbeskyttelse på næste niveau. Bestil din PanzerGlass® EyeCare Screen Protector til iPhone 16 Pro i dag, og tag det ultimative skridt i retning af at beskytte både din enhed og dine øjne!, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: iPhone 16
EAN: 5715685002557
Varenr.: D00473
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass EyeCare Screen Protector iPhone 16 Pro | Ultra-Wide Fit
-23%229 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
PanzerGlass EyeCare Screen Protector iPhone 16 Pro | Ultra-Wide Fit billede

Produktinformation

- 60% recycled glass = Same strength. Circulation solution. This screen protector is made of 60% recycled glass. - FSC™-certified packaging = Comes in a box made of recyclable FSC™-certified paper. - All-day eye protection = Minimizes reflections from the sun and artificial lighting and reduces the strong blue light from your screen which can cause eye strain and fatigue. - Ultra-Wide Fit = Covers the entire front surface of your device to provide a complete and clear view of your screen, while still leaving room for a case. - Drop protection = Protects against crushing falls onto stone-hard pavements, unforgiving bathroom floors, and other device-smashing surfaces. - Scratch resistant = Protects your device from scratching caused by the hazards of everyday life. - Shock resistant = Keeps your device safe from your everyday fumbling, dropping and screen cracking. - Easy installation = So easy to install you can do it even if you're all thumbs. - Longer lifespan = Extends the lifetime of your device, enabling you to enjoy it longer and give it to others when you no longer need it yourself. - 100% touch sensitivity = Feels like the original screen with 100% touch sensitivity. - Incl. EasyAligner = Comes with an EasyAligner that makes installation so simple you can do it perfectly even if you're all thumbs. - Eye protection = Reduces the strong blue light from your screen that can cause eye strain, headache and fatigue. - Fingerprint resistant = Repels oil and water, reducing traces of fingerprints as well as dirt, disinfectant gel and hand lotion. - Case friendly = Keeps your screen safe while still leaving room for a protective case.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobil Beskyttelsesglas
Artikel nr.: PANZER2866
EAN: 5715685002557
Varenr.: 3268667
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Eyecare - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - rammefarve sort - for Apple iPhone 16 Pro
259 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Eyecare Apple iPhone 16 Pro
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Eyecare - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - rammefarve sort - for Apple iPhone 16 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Eyecare - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - rammefarve sort - for Apple iPhone 16 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk209,95 kr209,95 krKøb
2Teknikproffset DK219 kr268 krKøb
3Proshop DK229 kr268 krKøb
4CS MEGASTORE DK259 kr298 krKøb
5CompuMail DK280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass Eyecare - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - rammefarve sort - for Apple iPhone 16 Pro

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass Eyecare - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - rammefarve sort - for Apple iPhone 16 Pro i 180 dage. Laveste pris i perioden er 209,95 kr (registreret d. 19. februar 2026), højeste er 280 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 237 kr.

Den nuværende pris på 209,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for PanzerGlass Eyecare - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - rammefarve sort - for Apple iPhone 16 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for PanzerGlass Eyecare - Skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform - glas - rammefarve sort - for Apple iPhone 16 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026209,95 kr9,05 kr (4%)
28. maj 2026219 kr9,05 kr (4%)
24. maj 2026209,95 kr9,05 kr (4%)
23. maj 2026219 kr9,05 kr (4%)
14. maj 2026209,95 kr9,05 kr (4%)
13. maj 2026219 kr9,05 kr (4%)
21. apr. 2026209,95 kr9,05 kr (4%)
20. apr. 2026219 kr9,05 kr (4%)
14. apr. 2026209,95 kr9,05 kr (4%)
13. apr. 2026219 kr9,05 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret