Gå til hovedindhold

PanzerGlass ® 2-Way Privacy Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy A56 5G | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy A56 5G, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk

Pris fra 171 krtil 281 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass ® 2-Way Privacy Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy A56 5G | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy A56 5G, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 171 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass - Privatlivsskærm P Galaxy A55 5G Ultra, UWF
171 kr
Til butik
PanzerGlass - Privatlivsskærm P Galaxy A55 5G Ultra, UWF billede

Produktinformation

Kraftfuldhed møder privatliv! Med denne PanzerGlass® privacy screen protector lavet af 60 % genbrugsglas er dine personlige oplysninger beskyttet mod nysgerrige blikke fra folk, der sidder ved siden af dig i toget, på kaffebaren eller på kontoret. Det specialdesignede privatlivsfilter gør indholdet på din skærm næsten usynligt for alle andre end dig. Beskyttelse kommer først! Fingeraftrykssensor på skærmen, der ikke er kompatibel med skærmbeskyttelse. Den har endda en pletfri belægning, der reducerer spor af fingeraftryk og fedt. Og skærmbeskyttelsen? Den er enestående! Med 3x højere ridsefasthed end vores modeller til S23-serien beskytter denne skærmbeskytter din telefonskærm mod utilsigtede stød, knusende fald og andre farer i hverdagen. Eller for at sige det på en mere bæredygtig måde: Den forlænger din telefons levetid og udskyder dermed behovet for at producere nye telefoner. Det er én måde at arbejde hen imod en mere bæredygtig fremtid på. En anden er at bruge mindre emballage: Til denne skærmbeskytter er det lykkedes os at reducere papiremballagen med 33%* sammenlignet med tidligere modeller. Og som alle vores produkter kommer den i en genanvendelig FSC&trade-certificeret kasse. Vi har inkluderet en QR-kode for hurtig adgang til vores online vejledningsvideo. Og husk nu: Når først skærmbeskyttelsen er sat på, behøver du aldrig mere frygte, at din telefon falder til jorden med skærmen først. Det sker måske ikke, men hvis det gør, vil du fortryde, at du ikke klikkede på "læg i kurv", Skærmbeskyttelsen er Ultra-Wide Fit, hvilket betyder, at den dækker forsiden af din telefon for at give fremragende skærmbeskyttelse og et komplet udsyn til skærmen, samtidig med at der stadig er lidt plads rundt om kanterne til et PanzerGlass®-etui. Hvis du vil have ekstra beskyttelse af telefonen, kan du kombinere skærmbeskyttelsen og etuiet med en PanzerGlass® PicturePerfect eller Hoops kameralinsebeskytter. *Målt af tredjepartslaboratorium ved at sammenligne massen af den nye papiremballage, der blev introduceret i 2023, med massen af den tidligere papiremballage, der blev introduceret i 2022 (CPRTC, rapport nr. ZSA20231301-0016). Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Samsung
EAN: 5715685017353
Varenr.: D22228
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panzerglass - Galaxy A55 5g Ultra - Privacy Skærmbeskyttelse
179,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass ® 2-Way Privacy Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy A56 5G | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy A56 5G, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk
229 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PANZERGLASSSAMSUNG GALAXY NEW ACCS
237 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Privacy Screen Protector Samsung Galaxy A56 5G | Ultra-Wide Fit
259 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panzerglass Ultra-wide Fit Privacy Samsung Galaxy A56
-0%281 kr
Før 281,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass ® 2-Way Privacy Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy A56 5G | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy A56 5G, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass ® 2-Way Privacy Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy A56 5G | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy A56 5G, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK171 kr220 krKøb
2Gucca.dk179,95 kr179,95 krKøb
3CS MEGASTORE DK229 kr268 krKøb
4CompuMail DK237 kr237 krKøb
5Proshop DK259 kr298 krKøb
6Dustin DK281 kr367,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass ® 2-Way Privacy Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy A56 5G | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy A56 5G, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass ® 2-Way Privacy Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy A56 5G | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy A56 5G, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk i 154 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 246 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 195 kr.

Den nuværende pris på 171 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for PanzerGlass ® 2-Way Privacy Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy A56 5G | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy A56 5G, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for PanzerGlass ® 2-Way Privacy Skærmbeskyttelse Samsung Galaxy A56 5G | Ultra-Wide Fit, Samsung, Samsung - Galaxy A56 5G, Tør påføring, Ridseresistent, Stødresistent, Transparent, 1 stk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026171 kr8,95 kr (5%)
27. mar. 2026179,95 kr19,05 kr (10%)
26. mar. 2026199 kr19,05 kr (11%)
17. mar. 2026179,95 kr40,95 kr (29%)
24. feb. 2026139 kr30,95 kr (18%)
19. feb. 2026169,95 kr20 kr (11%)
14. feb. 2026189,95 kr9,05 kr (5%)
13. feb. 2026199 kr9,05 kr (5%)
5. feb. 2026189,95 kr9,05 kr (5%)
4. feb. 2026199 kr9,05 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret