Gå til hovedindhold

Hübsch Panorama - Vægreol med 2 hylder i glas/egetræ finere, FSC

HübschBogskabe og reolerEAN: 5712772115039
Pris fra 1.437 krtil 1.599 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 162 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.189 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Panorama - Vægreol med 2 hylder i glas/egetræ finere, FSC og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1437 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til ByHornsleth.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Panorama - Vægreol med 2 hylder i glas/egetræ finere, FSC
1.437 kr
Til butik
Panorama - Vægreol med 2 hylder i glas/egetræ finere, FSC billede

Produktinformation

Flot vægreol med 2 hylder i glas/egetræ finere , i natur fra Hübsch Interiør. Fremstillet i egetræsfiner. Se alle produkterne fra danske Hübsch Interiør her

Produktspecifikationer

Kategori: Reoler
Farve: Natur
EAN: 5712772115039
Varenr.: 2351013
Gå til Wood To You
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hübsch Panorama vægskab i egetræ
1.599 kr
Til butik
Hübsch Panorama vægskab i egetræ billede

Produktinformation

Bæredygtigt skab til væggen med tre hylder og glaslåge Flot Panorama vægskab fra danske Hübsch fremstillet af FSC-certificeret egetræ. Indvendigt i skabet er der tre hyldepladser. Lågen er fremstillet af gennemsigtigt glas og åbnes/lukkes ved hjælp af et...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hübsch
Kategori: Mest købte
EAN: 5712772115039
Varenr.: 48870600114504
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hübsch Panorama vægskab Eg
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panorama - Vægreol med 2 hylder i glas/egetræ finere, FSC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panorama - Vægreol med 2 hylder i glas/egetræ finere, FSC koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1ByHornsleth.dk1.437 kr1.437 krKøb
2Wood To You1.599 kr1.599 krKøb
3KitchenTime DK1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panorama - Vægreol med 2 hylder i glas/egetræ finere, FSC

PriceData har fulgt prisen på Panorama - Vægreol med 2 hylder i glas/egetræ finere, FSC i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.189 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 1.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.331 kr.

Den nuværende pris på 1.437 kr er 8% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Panorama - Vægreol med 2 hylder i glas/egetræ finere, FSC. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Panorama - Vægreol med 2 hylder i glas/egetræ finere, FSC de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.437 kr162 kr (10%)
4. maj 20261.599 kr162 kr (11%)
1. maj 20261.437 kr205 kr (17%)
24. apr. 20261.232 kr43 kr (4%)
21. apr. 20261.189 kr43 kr (3%)
1. apr. 20261.232 kr17 kr (1%)
30. mar. 20261.249 kr188 kr (13%)
29. mar. 20261.437 kr188 kr (15%)
13. mar. 20261.249 kr17 kr (1%)
8. mar. 20261.232 kr17 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret