Gå til hovedindhold

Intercandy Panda POP Fyldt Lakridsstang - Jordbærsmag - 22 gram - Panda

Pris fra 4,95 krtil 6 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1,05 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Panda POP Fyldt Lakridsstang - Jordbærsmag - 22 gram - Panda og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dealshoppen.dk
TrustScore 4 ud af 54,0
Panda Fyldt Lakridsstang - Jordbær
-50%4,95 kr
Før 9,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panda Fyldt Lakridsstang - Jordbær billede

Produktinformation

Panda er POP! Inde i den bløde lakrids, er der et lækkert cremet fyld med Jordbærsmag. Lakridsen er helt uden gelatine og palmeolie. Smag og bliv forelsket!

Produktspecifikationer

Mærke: Intercandy
Kategori: Candy
EAN: 6412500073431
Varenr.: 56522272309572
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Panda POP Fyldt Lakridsstang - Jordbærsmag 22g.
5,95 kr
Til butik
Panda POP Fyldt Lakridsstang - Jordbærsmag 22g. billede

Produktinformation

Panda POP - Jordbær Soft Ice! En lakridsstang fyldt med 25 % lækker, cremet jordbærsmag. Indeni den bløde lakrids gemmer der sig en uimodståelig cremet kerne med jordbærsmag. Smag den og bliv begejstret! Mulige Anvendelser Perfekt som en sød snack til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lakrids & vingummi
EAN: 6412500073431
Varenr.: 57384
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Panda POP Fyldt Lakridsstang - Jordbærsmag - 22 gram - Panda

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panda POP Fyldt Lakridsstang - Jordbærsmag - 22 gram - Panda koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panda POP Fyldt Lakridsstang - Jordbærsmag - 22 gram - Panda koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dealshoppen.dk4,95 kr4,95 krKøb
2Helsegrossisten.dk5,95 kr5,95 krKøb
3Økologisk-Supermarked6 kr6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panda POP Fyldt Lakridsstang - Jordbærsmag - 22 gram - Panda

PriceData har fulgt prisen på Panda POP Fyldt Lakridsstang - Jordbærsmag - 22 gram - Panda i 150 dage. Laveste pris i perioden er 4,95 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 6 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6 kr.

Den nuværende pris på 4,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Panda POP Fyldt Lakridsstang - Jordbærsmag - 22 gram - Panda. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Panda POP Fyldt Lakridsstang - Jordbærsmag - 22 gram - Panda de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20264,95 kr1 kr (17%)
28. maj 20265,95 kr
27. maj 20266 kr
23. maj 20265,95 kr
22. maj 20266 kr
12. maj 20265,95 kr
11. maj 20266 kr
7. apr. 20265,95 kr
6. apr. 20266 kr
3. feb. 20265,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret