Gå til hovedindhold

Panasonic WH-WXG25ME8 varmepumpe R290, 25,00 kW varme, -7/55, Luft/vand, SCOP 3,30, T-CAP

PanasonicEludstyrEAN: 5025232968558
Pris fra 106.178 krtil 126.987,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20.809,5 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 106.017 kr 29. maj

Sammenlign priser på Panasonic WH-WXG25ME8 varmepumpe R290, 25,00 kW varme, -7/55, Luft/vand, SCOP 3,30, T-CAP og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106178 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic WH-WXG25ME8 Big Aquarea luft til vand varmepumpe, udedel, 25 kw
-7%106.178 kr
Før 114.661 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panasonic WH-WXG25ME8 Big Aquarea luft til vand varmepumpe, udedel, 25 kw billede

Produktinformation

Varmepumpe som har en høj ydeevne hele året rundt Panasonic Big Aquarea T-CAP M Series Hydro split leverer effektiv opvarmning og varmt brugsvand, selv under de koldeste forhold. Med naturligt R290 kølemiddel og et forbedret design er denne luft-til-vand...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Varmeventilation
Farve: anthracite
Størrelse: 164.5 x 150 x 46 cm
EAN: 5025232968558
Varenr.: 346788087
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Panasonic WH-WXG25ME8 Big Aquarea luft til vand varmepumpe, udedel, 25 kw
114.661 kr
Til butik
Panasonic WH-WXG25ME8 Big Aquarea luft til vand varmepumpe, udedel, 25 kw billede

Produktinformation

Varmepumpen der leverer en høj ydeevne året rundt Panasonic Big Aquarea T-CAP M Series Hydro split giver dig en varmepumpe udedel, der kombinerer effektiv opvarmning og flot design. Denne luft-til-vand varmepumpe er perfekt til både nybyggeri og renoverin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Varmeventilation
Farve: anthracite
Størrelse: 164.5 x 150 x 46 cm
EAN: 5025232968558
Varenr.: 346788087
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Panasonic l/v monoblok wh-wxg25me8
117.875 kr
Til butik
Panasonic l/v monoblok wh-wxg25me8 billede

Produktinformation

Panasonic Luft/vand varmepumpe monoblok, type WH-WXG25ME8 - 25 KW. M-Generation, med R290 kølemiddel. M-Generationen fås fra 9-30 KW, med den kendte T-Cap teknologi. WXG25ME8 yder 25kw ved -7 grader. Lydstyrke dB(A) 59 Mål HxWxD mm 1645x1500 x460

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
EAN: 5025232968558
Varenr.: 0300400171
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Panasonic WH-WXG25ME8 varmepumpe R290, 25,00 kW varme, -7/55, Luft/vand, SCOP 3,30, T-CAP
126.987,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic WH-WXG25ME8 varmepumpe R290, 25,00 kW varme, -7/55, Luft/vand, SCOP 3,30, T-CAP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic WH-WXG25ME8 varmepumpe R290, 25,00 kW varme, -7/55, Luft/vand, SCOP 3,30, T-CAP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS106.178 kr106.178 krKøb
2BilligVVS DK114.661 kr114.661 krKøb
3MaintainIt117.875 kr117.875 krKøb
4vvsfittings.dk126.987,5 kr126.987,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panasonic WH-WXG25ME8 varmepumpe R290, 25,00 kW varme, -7/55, Luft/vand, SCOP 3,30, T-CAP

PriceData har fulgt prisen på Panasonic WH-WXG25ME8 varmepumpe R290, 25,00 kW varme, -7/55, Luft/vand, SCOP 3,30, T-CAP i 182 dage. Laveste pris i perioden er 105.878 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 116.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 110.033 kr.

Den nuværende pris på 106.178 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Panasonic WH-WXG25ME8 varmepumpe R290, 25,00 kW varme, -7/55, Luft/vand, SCOP 3,30, T-CAP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Panasonic WH-WXG25ME8 varmepumpe R290, 25,00 kW varme, -7/55, Luft/vand, SCOP 3,30, T-CAP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026106.178 kr3.221 kr (3%)
1. jun. 2026109.399 kr3.221 kr (3%)
31. maj 2026106.178 kr161 kr (0%)
29. maj 2026106.017 kr6.238,09 kr (6%)
28. maj 2026112.255,09 kr
24. maj 2026112.255 kr6.236 kr (6%)
23. maj 2026106.019 kr6.236 kr (6%)
15. maj 2026112.255 kr4.541 kr (4%)
14. maj 2026107.714 kr4.541 kr (4%)
9. maj 2026112.255 kr4.050,55 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret