Gå til hovedindhold

Panasonic WH-ADC0509L3E5AN varmepumpe All in one, 5-9 kW, Luft/vand, 185 L, L gen, 3 kW

PanasonicEludstyrEAN: 5025232946624
Pris fra 29.534 krtil 38.688,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 9.154,75 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Panasonic WH-ADC0509L3E5AN varmepumpe All in one, 5-9 kW, Luft/vand, 185 L, L gen, 3 kW og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29534 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic Aquarea L-gen Hydrosplit luft til vand varmepumpe, indedel, 3 kW
-16%29.534 kr
Før 35.265 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panasonic Aquarea L-gen Hydrosplit luft til vand varmepumpe, indedel, 3 kW billede

Produktinformation

Panasonic indedel med 185 liters varmtvandsbeholder Panasonic WH-ADC0509L3E5AN er en komplet indedel til Aquarea L Hydrosplit-varmepumper. Den har en integreret 185 liters varmtvandsbeholder og giver dig både opvarmning og styring i én enhed. Designet er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Varmeventilation
Farve: white
Størrelse: 1642 x 599 x 602 mm
EAN: 5025232946624
Varenr.: 346788082
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Panasonic Aquarea L-gen Hydrosplit luft til vand varmepumpe, indedel, 3 kW
-6%30.499 kr
Før 32.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Panasonic Aquarea L-gen Hydrosplit luft til vand varmepumpe, indedel, 3 kW billede

Produktinformation

Indedel med styring, varmt vand og flot design Panasonic WH-ADC0509L3E5AN er indedelen, der samler styring, varmt brugsvand og æstetik i én løsning. Den er udviklet til Aquarea L Hydrosplit-serien og passer nemt ind i både bryggers og teknikrum, hvor der...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Ventilation
Farve: white
Størrelse: 1642 x 599 x 602 mm
EAN: 5025232946624
Varenr.: 346788082
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PANASONIC ALL IN ONE 5-9 KW UNIT
32.970,9 kr
Til butik
PANASONIC ALL IN ONE 5-9 KW UNIT billede

Produktinformation

Indedel med intelligent styring og flot integrationPanasonic WH-ADC0509L3E5AN er indedelen, der gør din Aquarea L-gen Hydrosplit varmepumpe komplet. Med sit elegante og diskrete design passer den nemt ind i bryggerset, teknikrummet eller andre rum, hvor æ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PANASONIC
EAN: 5025232946624
Varenr.: 15841307623759
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Panasonic all in one l-serie
34.623,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Panasonic Aquarea L-gen Hydrosplit luft til vand varmepumpe, indedel, 3 kW
35.265 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Panasonic WH-ADC0509L3E5AN varmepumpe All in one, 5-9 kW, Luft/vand, 185 L, L gen, 3 kW
38.688,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic WH-ADC0509L3E5AN varmepumpe All in one, 5-9 kW, Luft/vand, 185 L, L gen, 3 kW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic WH-ADC0509L3E5AN varmepumpe All in one, 5-9 kW, Luft/vand, 185 L, L gen, 3 kW koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS29.534 kr29.534 krKøb
2CompletVVS30.499 kr30.499 krKøb
3EL-GROSSISTEN32.970,9 kr32.970,9 krKøb
4MaintainIt34.623,75 kr34.623,75 krKøb
5BilligVVS DK35.265 kr35.265 krKøb
6vvsfittings.dk38.688,75 kr38.688,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panasonic WH-ADC0509L3E5AN varmepumpe All in one, 5-9 kW, Luft/vand, 185 L, L gen, 3 kW

PriceData har fulgt prisen på Panasonic WH-ADC0509L3E5AN varmepumpe All in one, 5-9 kW, Luft/vand, 185 L, L gen, 3 kW i 162 dage. Laveste pris i perioden er 29.534 kr (registreret d. 2. juni 2026), højeste er 35.499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 32.493 kr.

Den nuværende pris på 29.534 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Panasonic WH-ADC0509L3E5AN varmepumpe All in one, 5-9 kW, Luft/vand, 185 L, L gen, 3 kW. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Panasonic WH-ADC0509L3E5AN varmepumpe All in one, 5-9 kW, Luft/vand, 185 L, L gen, 3 kW de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202629.534 kr965 kr (3%)
1. jun. 202630.499 kr964 kr (3%)
30. maj 202629.535 kr2.964 kr (9%)
27. maj 202632.499 kr471,9 kr (1%)
26. maj 202632.970,9 kr471,9 kr (1%)
17. maj 202632.499 kr471,9 kr (1%)
16. maj 202632.970,9 kr471,9 kr (1%)
10. maj 202632.499 kr221,27 kr (1%)
9. maj 202632.277,73 kr160,84 kr (1%)
7. maj 202632.116,89 kr160,61 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret