Gå til hovedindhold

Panasonic SC-HTB100 - Lydbar - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 45 Watt - sort

PanasonicLyd – tilbehørEAN: 5025232920990
Pris fra 527 krtil 919,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 392,95 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 515 kr 24. mar.

Sammenlign priser på Panasonic SC-HTB100 - Lydbar - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 45 Watt - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 527 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Panasonic SC-HTB100 Soundbar Sort
527 kr
Til butik
Panasonic SC-HTB100 Soundbar Sort billede

Produktinformation

Panasonic SC-HTB100 - Lydbar - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 45 watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Artikel nr.: SC-HTB100EGK
EAN: 5025232920990
Varenr.: 1000732678
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic SC-HTB100
565 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic SC-HTB100 - Lydbar - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 45 Watt - sort
582 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Panasonic SC-HTB100, hemmabiosystem med stereoljud
-30%598 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Panasonic SC-HTB100 Soundbar Sort
679 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hjemmebiografsystem med stereolyd SC-HTB100
-14%869 kr
Før 1.009 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Panasonic Sc-htb100egk - Soundbar - Sort - 45w
919,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic SC-HTB100 - Lydbar - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 45 Watt - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic SC-HTB100 - Lydbar - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 45 Watt - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK527 kr527 krKøb
2Proshop DK565 kr604 krKøb
3CS MEGASTORE DK582 kr621 krKøb
4Teknikproffset DK598 kr657 krKøb
5Ultrashop679 kr679 krKøb
6Estore DK869 kr869 krKøb
7Gucca.dk919,95 kr919,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panasonic SC-HTB100 - Lydbar - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 45 Watt - sort

PriceData har fulgt prisen på Panasonic SC-HTB100 - Lydbar - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 45 Watt - sort i 134 dage. Laveste pris i perioden er 515 kr (registreret d. 24. marts 2026), højeste er 605 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 578 kr.

Den nuværende pris på 527 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Panasonic SC-HTB100 - Lydbar - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 45 Watt - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Panasonic SC-HTB100 - Lydbar - trådløs - Bluetooth - App-kontrolleret - 45 Watt - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026527 kr51 kr (9%)
25. maj 2026578 kr1 kr (0%)
13. maj 2026579 kr3 kr (1%)
12. maj 2026582 kr3 kr (1%)
9. maj 2026579 kr2 kr (0%)
8. maj 2026581 kr13 kr (2%)
7. maj 2026568 kr3 kr (1%)
6. maj 2026565 kr50 kr (10%)
24. mar. 2026515 kr90 kr (15%)
20. feb. 2026605 kr21 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret