Gå til hovedindhold

Panasonic RB-HF630BE-A Trådløs Hovedtelefoner Blå

PanasonicHovedtelefoner og headsetEAN: 5025232963805
Pris fra 268 krtil 340 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Panasonic RB-HF630BE-A Trådløs Hovedtelefoner Blå og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 268 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic RB-HF630BE - headphones with mic
268 kr
Til butik
Panasonic RB-HF630BE - headphones with mic billede

Produktinformation

Hovedtelefoner med mik., på øret, Bluetooth, trådløs, blå

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Hovedtelefonerheadset2
Artikel nr.: RB-HF630BE-A
EAN: 5025232963805
Varenr.: 3398544
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Panasonic RB-HF630BE-A Trådløs Hovedtelefoner Blå
340 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic RB-HF630BE-A Trådløs Hovedtelefoner Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic RB-HF630BE-A Trådløs Hovedtelefoner Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK268 kr307 krKøb
2CompuMail DK340 kr340 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panasonic RB-HF630BE-A Trådløs Hovedtelefoner Blå

PriceData har fulgt prisen på Panasonic RB-HF630BE-A Trådløs Hovedtelefoner Blå i 171 dage. Laveste pris i perioden er 268 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 336 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 304 kr.

Den nuværende pris på 268 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Panasonic RB-HF630BE-A Trådløs Hovedtelefoner Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Panasonic RB-HF630BE-A Trådløs Hovedtelefoner Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026268 kr21 kr (7%)
23. maj 2026289 kr1 kr (0%)
14. maj 2026288 kr14 kr (5%)
9. maj 2026302 kr34 kr (10%)
5. maj 2026336 kr12 kr (4%)
21. apr. 2026324 kr21 kr (7%)
13. apr. 2026303 kr21 kr (6%)
6. mar. 2026324 kr6 kr (2%)
5. mar. 2026318 kr11 kr (4%)
28. feb. 2026307 kr19 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret