Gå til hovedindhold

Panasonic KX-TG2511PDM Trådløs telefon Ingen nummervisning

PanasonicElektronikEAN: 5025232547371
Pris fra 335 krtil 549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 214 kr (39% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 330 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Panasonic KX-TG2511PDM Trådløs telefon Ingen nummervisning og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 335 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Panasonic KX-TG2511PDM Trådløs telefon Ingen nummervisning
335 kr
Til butik
Panasonic KX-TG2511PDM Trådløs telefon Ingen nummervisning billede

Produktinformation

Panasonic KX-TG2511PDM - Trådløs telefon med opkalds-ID - DECT\\GAP

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Artikel nr.: KX-TG2511PDM
EAN: 5025232547371
Varenr.: 989508093
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic KX-TG2511PDM - cordless phone with caller ID
345 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Panasonic KX-TG2511PDM trådløs DECT fastnettelefon - grå
529 kr
Til butik
Panasonic KX-TG2511PDM trådløs DECT fastnettelefon - grå billede

Produktinformation

Stabil trådløs fastnettelefon til hjem og kontorPanasonic KX-TG2511PDM er en pålidelig DECT fastnettelefon med klar LCD-skærm og brugervenlige taster. Den trådløse håndsæt giver frihed i hverdagen, mens den medfølgende base holder telefonen opladet og klar. Med op til 18 timers taletid og hele 170 timers standby er den skabt til daglig kommunikation.Praktiske funktioner, der gør hverdagen nemTelefonen har højttalerfunktion, opkalds-id, konferenceopkald og hurtigkald - ideelt til både familie og små kontorer. Den indbyggede telefonbog rummer 50 poster, og den digitale lydstyrkekontrol gør det let at justere lyden. Et tydeligt, monokromt display i orange baggrundsbelysning viser op til tre linjer, så du let kan se numre og menuer. Funktionen “svar med en hvilken som helst tast” og alarm gør brugen enkel og effektiv.Type: DECT fastnettelefon med trådløst håndsætFarve: GråMontering: BordDisplay: 3,56 cm (1,4") LCD, monokrom, 3 linjer, orange baglysHøjttalertelefon: JaTelefonbog: 50 posterOpkaldsfunktioner: Opkalds-id, gentag opkald (liste 10), konference, hurtigkaldBetjening: Digital lydstyrke, navigationsnøgle, svar med vilkårlig tastMelodier: 16GAP-kompatibel: JaBatteri: 2 × AAA NiMH (opladningstid 7 t)Taletid/standby: Op til 18 t / 170 tIndikatorer: Lavt/fyldt batteri, opladningDimensioner håndsæt (B × D × H): 4,8 × 3,2 × 15,9 cmVægt håndsæt: 130 gDimensioner base (B × D × H): 9,8 × 12,1 × 5,4 cmVægt base: 110 gPakkeindhold: 1 håndsæt og base...

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Kategori: Fastnettelefoner
Vægt: 0.52g
EAN: 5025232547371
Varenr.: 2168443
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Panasonic KX-TG2511PDM trådløs DECT fastnettelefon - grå
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic KX-TG2511PDM Trådløs telefon Ingen nummervisning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic KX-TG2511PDM Trådløs telefon Ingen nummervisning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK335 kr335 krKøb
2Proshop DK345 kr384 krKøb
3Boligcenter DK529 kr529 krKøb
4Vivas DK549 kr628 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panasonic KX-TG2511PDM Trådløs telefon Ingen nummervisning

PriceData har fulgt prisen på Panasonic KX-TG2511PDM Trådløs telefon Ingen nummervisning i 185 dage. Laveste pris i perioden er 330 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 379 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 338 kr.

Den nuværende pris på 335 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Panasonic KX-TG2511PDM Trådløs telefon Ingen nummervisning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Panasonic KX-TG2511PDM Trådløs telefon Ingen nummervisning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026335 kr1 kr (0%)
23. maj 2026334 kr1 kr (0%)
16. maj 2026335 kr1 kr (0%)
14. maj 2026334 kr1 kr (0%)
9. maj 2026335 kr2 kr (1%)
30. apr. 2026333 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026334 kr1 kr (0%)
10. apr. 2026333 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026332 kr2 kr (1%)
31. mar. 2026330 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret