Gå til hovedindhold

Panasonic Hår- & Skäggtrimmer Pr ER-SB40 (ER-SB40-K803)

PanasonicHårfjerningEAN: 5025232867356
Pris fra 805 krtil 1.799 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 994 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 779 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Panasonic Hår- & Skäggtrimmer Pr ER-SB40 (ER-SB40-K803) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 805 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Panasonic ER-SB40-K803 Trimmer Sort
805 kr
Til butik
Panasonic ER-SB40-K803 Trimmer Sort billede

Produktinformation

Panasonic ER-SB40-K803 - Trimmer - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Panasonic
Artikel nr.: ER-SB40-K803
EAN: 5025232867356
Varenr.: 992767621
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic ER-SB40-K803
879 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Panasonic ER-SB40-K803 - trimmer
879 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Panasonic Hår- & Skäggtrimmer Pr ER-SB40 (ER-SB40-K803)
-30%1.016 kr
Før 1.449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Panasonic ER-SB40-K803 Trimmer Sort
1.029 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Panasonic Beard/Hair Trimmer Svart
1.299 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Skægtrimmer ER-SB40
-13%1.519 kr
Før 1.749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Panasonic Professionel Skægtrimmer
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic Hår- & Skäggtrimmer Pr ER-SB40 (ER-SB40-K803) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Panasonic Hår- & Skäggtrimmer Pr ER-SB40 (ER-SB40-K803) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK805 kr805 krKøb
2CS MEGASTORE DK879 kr918 krKøb
3Proshop DK879 kr918 krKøb
4Teknikproffset DK1.016 kr1.075 krKøb
5Ultrashop1.029 kr1.029 krKøb
6Lyko DK1.299 kr1.299 krKøb
7Estore DK1.519 kr1.519 krKøb
8Made4men Danmark1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Panasonic Hår- & Skäggtrimmer Pr ER-SB40 (ER-SB40-K803)

PriceData har fulgt prisen på Panasonic Hår- & Skäggtrimmer Pr ER-SB40 (ER-SB40-K803) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 779 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 955 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 873 kr.

Den nuværende pris på 805 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 68 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for Panasonic Hår- & Skäggtrimmer Pr ER-SB40 (ER-SB40-K803). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for Panasonic Hår- & Skäggtrimmer Pr ER-SB40 (ER-SB40-K803) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026805 kr2 kr (0%)
22. maj 2026807 kr2 kr (0%)
29. apr. 2026805 kr94 kr (10%)
28. apr. 2026899 kr56 kr (6%)
25. apr. 2026955 kr31 kr (3%)
21. apr. 2026924 kr4 kr (0%)
16. apr. 2026920 kr9 kr (1%)
15. apr. 2026911 kr41 kr (5%)
14. apr. 2026870 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026871 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret