Gå til hovedindhold

Palla Mini C290 LED-loftslampe, dæmpbar, grå/hvid ANTIDARK - Stue - Glas

AntidarkLoftslampebeslagEAN: 5706872041671
Pris fra 1.138 krtil 1.749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 611 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 17. maj

Sammenlign priser på Palla Mini C290 LED-loftslampe, dæmpbar, grå/hvid ANTIDARK - Stue - Glas og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1138 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Palla Mini C290 væglampe/loftlampe, titanium
-35%1.138 kr
Før 1.749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Palla Mini C290 væglampe/loftlampe, titanium billede

Produktinformation

Antidark Palla Mini C290 loftlampe/væglampe, titanium Palla har med det matterede glas et diffust og behageligt lys, som skaber en hyggelig atmosfære uden at forårsage blænding. Palla er desuden konstrueret således, at lyset smukt spredes over hele glasfl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
EAN: 5706872041671
Varenr.: 2-282-02-9
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Palla Mini væg- og loftlampe, titanium, lille model
1.138 kr
Til butik
Antidark Palla Mini væg- og loftlampe, titanium, lille model billede

Produktinformation

Palla Mini - En fortryllende serie af kugleformede lamper Palla-serien byder på kugleformede lamper med opalhvide glaskugler, der forener elegant design med moderne funktionalitet. Med deres enkle udtryk og sofistikerede look, passer lamperne nemt ind i b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: titanium
Størrelse: mini
EAN: 5706872041671
Varenr.: 6642002062
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Palla Mini væg- og loftlampe, titanium, lille model
1.199 kr
Til butik
Antidark Palla Mini væg- og loftlampe, titanium, lille model billede

Produktinformation

Palla Mini En charmerende serie af kugleformede lamper Palla-serien præsenterer kugleformede lamper med opalhvide glaskugler, der forener stilfuldt design med moderne funktionalitet. Med deres enkle og elegante udtryk passer de smukt ind i både klassiske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Indendørslamper
Farve: titanium
Størrelse: mini
EAN: 5706872041671
Varenr.: 6642002062
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Palla Mini C290 LED-loftslampe, dæmpbar, grå/hvid ANTIDARK - Stue - Glas
-29%1.250 kr
Før 1.749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Palla Mini C290 - Palla Mini C290 DTW LED - Titanium
1.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Palla Mini C290 LED-loftslampe, dæmpbar, grå/hvid ANTIDARK - Stue - Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Palla Mini C290 LED-loftslampe, dæmpbar, grå/hvid ANTIDARK - Stue - Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.138 kr1.138 krKøb
2LampeGuru.dk1.138 kr1.138 krKøb
3Greenline1.199 kr1.199 krKøb
4Lampemesteren DK1.250 kr1.250 krKøb
5Antidark1.749 kr1.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Palla Mini C290 LED-loftslampe, dæmpbar, grå/hvid ANTIDARK - Stue - Glas

PriceData har fulgt prisen på Palla Mini C290 LED-loftslampe, dæmpbar, grå/hvid ANTIDARK - Stue - Glas i 181 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.141 kr.

Den nuværende pris på 1.138 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Palla Mini C290 LED-loftslampe, dæmpbar, grå/hvid ANTIDARK - Stue - Glas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Palla Mini C290 LED-loftslampe, dæmpbar, grå/hvid ANTIDARK - Stue - Glas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.138 kr61 kr (5%)
31. maj 20261.199 kr200 kr (20%)
17. maj 2026999 kr156 kr (14%)
16. maj 20261.155 kr156 kr (16%)
3. maj 2026999 kr139 kr (12%)
22. mar. 20261.138 kr12 kr (1%)
22. feb. 20261.150 kr39 kr (3%)
7. feb. 20261.189 kr66 kr (6%)
6. feb. 20261.123 kr127 kr (10%)
5. feb. 20261.250 kr127 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret