Gå til hovedindhold

Palla C135 LED-loftlampe IP44 opal/hvid, 13,5 cm ANTIDARK - Badeværelse - Glas

AntidarkLoftslampebeslagEAN: 5706872041237
Pris fra 529 krtil 825 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 296 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Palla C135 LED-loftlampe IP44 opal/hvid, 13,5 cm ANTIDARK - Badeværelse - Glas og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 529 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Palla C135 væglampe/loftlampe, hvid
-36%529 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Palla C135 væglampe/loftlampe, hvid billede

Produktinformation

Antidark Palla C135 væglampe/loftlampe, hvid Palla har med det matterede glas et diffust og behageligt lys, som skaber en hyggelig atmosfære uden at forårsage blænding. Palla er desuden konstrueret således, at lyset smukt spredes over hele glasfladen, ude...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Antidark
Farve: Hvid
EAN: 5706872041237
Varenr.: 2-281-01-1
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Palla væg- og loftlampe, hvid
529 kr
Til butik
Antidark Palla væg- og loftlampe, hvid billede

Produktinformation

Elegant glaslampe til væg og loft Palla-serien er en betagende kollektion af lamper i opalhvidt glas, der forener æstetik og enkelt design. Palla væg- og loftlampe med én glaskugle på 13,5 cm, tilbyder alsidige belysningsmuligheder til dit hjem. Med sit k...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: white
Størrelse: 13.5 cm
EAN: 5706872041237
Varenr.: 6642002004
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Palla C135 LED-loftlampe IP44 opal/hvid, 13,5 cm ANTIDARK - Badeværelse - Glas
-31%566 kr
Før 825 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Palla C135 LED-loftlampe IP44 opal/hvid, 13,5 cm ANTIDARK - Badeværelse - Glas billede

Produktinformation

Palla C135 LED-loftlampe fra Antidark er en elegant og alsidig belysningsløsning, der passer perfekt ind i ethvert hjem. Denne smukke lampe er en del af den fantastiske Palla-serie, der er kendt for sine runde opalglaslamper, der giver din indretning et raffineret touch. Med en diameter på 13,5 cm er Palla C135 velegnet som både væg- og loftlampe. Takket være sin IP44-kapslingsgrad er den velegnet til brug i badeværelset, hvor den kan placeres på begge sider af spejlet og dermed skabe et stilfuldt look. Lampens matte glas giver et blødt, diffust lys, der skaber en behagelig atmosfære uden at blænde. Palla C135 er dæmpbar og har en Dim to Warm-funktion, som giver dig mulighed for at justere lysstyrken og farvetemperaturen efter behov. Foden fås i titanium, messing og hvid, så du kan tilpasse lampen til din personlige stil. Uanset om du ønsker et minimalistisk eller eksklusivt look, er Palla C135 et fremragende valg.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftlamper
Materiale: Glas
Artikel nr.: 2-281-01-1
EAN: 5706872041237
Varenr.: 70021323
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Palla væg- og loftlampe, hvid
629 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Palla C135 - Palla C135 DTW LED - White
825 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Palla C135 LED-loftlampe IP44 opal/hvid, 13,5 cm ANTIDARK - Badeværelse - Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Palla C135 LED-loftlampe IP44 opal/hvid, 13,5 cm ANTIDARK - Badeværelse - Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk529 kr529 krKøb
2LampeGuru.dk529 kr529 krKøb
3Lampemesteren DK566 kr566 krKøb
4Greenline629 kr629 krKøb
5Antidark825 kr825 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Palla C135 LED-loftlampe IP44 opal/hvid, 13,5 cm ANTIDARK - Badeværelse - Glas

PriceData har fulgt prisen på Palla C135 LED-loftlampe IP44 opal/hvid, 13,5 cm ANTIDARK - Badeværelse - Glas i 180 dage. Laveste pris i perioden er 529 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 559 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 542 kr.

Den nuværende pris på 529 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Palla C135 LED-loftlampe IP44 opal/hvid, 13,5 cm ANTIDARK - Badeværelse - Glas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Palla C135 LED-loftlampe IP44 opal/hvid, 13,5 cm ANTIDARK - Badeværelse - Glas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026529 kr1 kr (0%)
28. maj 2026530 kr1 kr (0%)
26. maj 2026531 kr1 kr (0%)
24. maj 2026532 kr1 kr (0%)
21. maj 2026533 kr1 kr (0%)
19. maj 2026534 kr9 kr (2%)
16. maj 2026543 kr8 kr (1%)
15. maj 2026535 kr8 kr (1%)
14. maj 2026543 kr16 kr (3%)
2. maj 2026559 kr24 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret