Gå til hovedindhold

Palla Mini C290 LED-loftlampe messing/opal dæmpbar ANTIDARK - Stue - Glas

AntidarkLoftslampebeslagEAN: 5706872041787
Pris fra 1.199 krtil 1.749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 550 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 999 kr 17. maj

Sammenlign priser på Palla Mini C290 LED-loftlampe messing/opal dæmpbar ANTIDARK - Stue - Glas og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1199 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Palla Mini væg- og loftlampe, messing, lille model
1.199 kr
Til butik
Antidark Palla Mini væg- og loftlampe, messing, lille model billede

Produktinformation

Palla Mini En charmerende serie af kugleformede lamper Palla-serien præsenterer kugleformede lamper med opalhvide glaskugler, der forener stilfuldt design med moderne funktionalitet. Med deres enkle og elegante udtryk passer de smukt ind i både klassiske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Indendørslamper
Farve: brass
Størrelse: 90 mm
EAN: 5706872041787
Varenr.: 6642002059
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Antidark Palla Mini væg- og loftlampe, messing, lille model
1.223 kr
Til butik
Antidark Palla Mini væg- og loftlampe, messing, lille model billede

Produktinformation

Palla Mini - En fortryllende serie af kugleformede lamper Palla-serien byder på kugleformede lamper med opalhvide glaskugler, der forener elegant design med moderne funktionalitet. Med deres enkle udtryk og sofistikerede look, passer lamperne nemt ind i b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Antidark
Kategori: Lampetyper
Farve: brass
Størrelse: 90 mm
EAN: 5706872041787
Varenr.: 6642002059
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Palla Mini C290 LED-loftlampe messing/opal dæmpbar ANTIDARK - Stue - Glas
-29%1.250 kr
Før 1.749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Palla Mini C290 LED-loftlampe messing/opal dæmpbar ANTIDARK - Stue - Glas billede

Produktinformation

Palla Mini C290 LED-loftlampe fra Antidark er en elegant og alsidig belysningsløsning, der kombinerer moderne design med funktionalitet. Denne lille, kugleformede lampe er fremstillet af opalglas og monteret på en messing- eller titaniumfod for et raffineret og tidløst look. Palla Mini C290 kan bruges både som loft- og væglampe og er derfor ideel til forskellige rum i hjemmet, såsom entreen, stuen eller badeværelset. Det matte glas giver et blødt, diffust lys, der skaber en behagelig atmosfære uden at blænde. Med dæmpningsfunktionen kan du justere både lysstyrken og farvetemperaturen alt efter stemning eller aktivitet. Denne lampe er perfekt til at skabe et harmonisk helhedsindtryk, enten alene eller i kombination med andre lamper fra Palla-serien. Bemærk, at lampen leveres uden kabeldurchgang, hvilket giver den et klart og minimalistisk look.

Produktspecifikationer

Mærke: ANTIDARK
Kategori: Loftlamper
Materiale: Glas
Artikel nr.: 2-282-02-4
EAN: 5706872041787
Varenr.: 70021330
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Palla Mini C290 væglampe/loftlampe, messing
1.749 kr
Til butik
Gå til Antidark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Palla Mini C290 - Palla Mini C290 DTW LED - Brass
1.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Palla Mini C290 LED-loftlampe messing/opal dæmpbar ANTIDARK - Stue - Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Palla Mini C290 LED-loftlampe messing/opal dæmpbar ANTIDARK - Stue - Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline1.199 kr1.199 krKøb
2LampeGuru.dk1.223 kr1.223 krKøb
3Lampemesteren DK1.250 kr1.250 krKøb
4Lamper.dk1.749 kr1.749 krKøb
5Antidark1.749 kr1.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Palla Mini C290 LED-loftlampe messing/opal dæmpbar ANTIDARK - Stue - Glas

PriceData har fulgt prisen på Palla Mini C290 LED-loftlampe messing/opal dæmpbar ANTIDARK - Stue - Glas i 183 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.150 kr.

Den nuværende pris på 1.199 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Palla Mini C290 LED-loftlampe messing/opal dæmpbar ANTIDARK - Stue - Glas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Palla Mini C290 LED-loftlampe messing/opal dæmpbar ANTIDARK - Stue - Glas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.199 kr200 kr (20%)
17. maj 2026999 kr156 kr (14%)
16. maj 20261.155 kr156 kr (16%)
3. maj 2026999 kr139 kr (12%)
21. mar. 20261.138 kr12 kr (1%)
22. feb. 20261.150 kr39 kr (3%)
7. feb. 20261.189 kr66 kr (6%)
6. feb. 20261.123 kr127 kr (10%)
5. feb. 20261.250 kr127 kr (11%)
27. dec. 20251.123 kr127 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret