Gå til hovedindhold

Paladone Bobba Fett Icon Light BDP, Stemningsbelysning, Flerfarvet, Plast, Badeværelse, Børneværelse, Batteri, AAA

PaladoneSamleobjekterEAN: 5055964738747
Pris fra 62 krtil 149 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 87 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Paladone Bobba Fett Icon Light BDP, Stemningsbelysning, Flerfarvet, Plast, Badeværelse, Børneværelse, Batteri, AAA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Paladone Bobba Fett Icon Light BDP Stemningsbelysning
62 kr
Til butik
Paladone Bobba Fett Icon Light BDP Stemningsbelysning billede

Produktinformation

Paladone Bobba Fett Icon Light BDP. Produkttype: Stemningsbelysning, Produktfarve: Flerfarvet, Husmateriale: Plast. Strømkilde type: Batteri, Batteritype: AAA. Pakketype: Kasse, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Paladone
Artikel nr.: PP6379SW
EAN: 5055964738747
Varenr.: 1000660065
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paladone Bobba Fett Icon Light BDP, Stemningsbelysning, Flerfarvet, Plast, Badeværelse, Børneværelse, Batteri, AAA
71 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Paladone - Star Wars - Boba Fett Icon Light - Lampe
75 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Paladone Star Wars - Boba Fett Icon Light (PP6379SWV2)
100 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Paladone Icons - Boba Fett lampe til stemningslys
-19%129 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Paladone Icons - Boba Fett lampe til stemningslys
-17%149 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paladone Bobba Fett Icon Light BDP, Stemningsbelysning, Flerfarvet, Plast, Badeværelse, Børneværelse, Batteri, AAA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Paladone Bobba Fett Icon Light BDP, Stemningsbelysning, Flerfarvet, Plast, Badeværelse, Børneværelse, Batteri, AAA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK62 kr62 krKøb
2CS MEGASTORE DK71 kr110 krKøb
3Proshop DK75 kr114 krKøb
4Teknikproffset DK100 kr149 krKøb
5Boligcenter DK129 kr129 krKøb
6Vivas DK149 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Paladone Bobba Fett Icon Light BDP, Stemningsbelysning, Flerfarvet, Plast, Badeværelse, Børneværelse, Batteri, AAA

PriceData har fulgt prisen på Paladone Bobba Fett Icon Light BDP, Stemningsbelysning, Flerfarvet, Plast, Badeværelse, Børneværelse, Batteri, AAA i 180 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Paladone Bobba Fett Icon Light BDP, Stemningsbelysning, Flerfarvet, Plast, Badeværelse, Børneværelse, Batteri, AAA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Paladone Bobba Fett Icon Light BDP, Stemningsbelysning, Flerfarvet, Plast, Badeværelse, Børneværelse, Batteri, AAA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202662 kr13 kr (17%)
9. apr. 202675 kr1 kr (1%)
24. jan. 202674 kr7 kr (9%)
15. jan. 202681 kr7 kr (9%)
4. jan. 202674 kr7 kr (9%)
7. dec. 202581 kr8 kr (9%)
6. dec. 202589 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret